Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek milyen lesz a mellem?

Szerintetek milyen lesz a mellem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy nagyon kicsi a mellem, és szeretnék rá edzeni.

Szerintetek ha edzek rá akkor hogy fog kinézni? Fog nőni? Vagy olyan lesz mint egy férfi mell?


19L



2021. júl. 10. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A noi mell zsirszovetbol all. Az edzestol alapvetoen nem lesznek nagyobb melleid.
2021. júl. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Nekem is kicsi mellem van, de én örülök, hogy kicsi formás, izmos és nem nagy. Szeretek is nagyon például fekvenyomni.


De alapvetőleg az edzéstől csökken a zsír és nő az izom és mivel a női mell nagyobb része zsír, ezért az edzéstől inkább kisebb lesz.


(Amúgy ha hízol egy kicsit, attól lehet inkább nagyobb a melled)

2021. júl. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha alapból kicsi a melled akkor nem mindegy már az a minimális különbség, ha lesz? Nekem sincs és nem vettem észre komolyabb változást, nagyobb az biztos nem lett. 😬
2021. júl. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
69%
Az edzéstől csak még kissebb lesz. Mert a melled zsírszövetből van, így ha mellizomra kezdesz edzeni, a mellizmod szó szerint felzabálja a cicid. Figyeld meg a női sportolókat. Mindegyiknek kicsi a melle. Akinek meg nagyobb, az megcsináltatta. Edzés helyett inkább szedj fel egy pár kilót. És nézd meg hogy hová rakódik a zsír. Ha a melledre, akkor szerencséd van. Amúgy nincsen olyan hogy túl kicsi mell. Mind szép.
2021. júl. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán nagyon-nagyon-nagyon-nagyon minimális különbség lesz, de az sem méretbeli, inkább szebb lehet a tartása... talán. De attól, hogy edzel rá, nem lesz kisebb! Akkor fogja a szervezeted felhasználni a benne lévő zsírszöveteket, ha több kalóriát égetsz el, mint amennyit beviszel. Ha nagyobb az izomtömeg, magasabb az alapanyagcsere. Tehát akkor fogsz fogyni, ha ugyanannyi kalóriát viszel be mint most, és megnő az izomtömeged annyira, hogy több zsírt használjon fel a szervezeted.
2021. júl. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Istvan485 válasza:
Meg dolgoznam !!!!!
2021. júl. 13. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!