Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy ilyen testfelépítés a nők...

Egy ilyen testfelépítés a nők 90%-ának több, mint sok?

Figyelt kérdés

Nem is értem, hogy sokan miért erőlködnek, hogy olyan nagyok legyenek. Szerintem alig van olyan nő, aki egy ilyen férfitestre azt mondaná, hogy nem elég izmos.


Most tekintsünk el az élsportolóktól, gondolok itt a hobbistákra, akik a strandra akarnak akkorák lenni mint egy ló. De minek?


[link]


[link]


[link]


2021. júl. 28. 18:37
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Elég szr (bunkó) a kisugárzásom. Ezt onnan tudom, hogy volt tököm és rakerdeztem másoknál, akik kerültek.


És volt még annyi pofám, rakerdeztem a formára is mondja már el, mit gondol róla. Többen azt mondták, hogy látszik hogy edzek, valaki azt mondta hogy nem rossz, persze olyan is volt aki csak azt mondta bocs de nem érdekel.


De rakerdezes nélkül is tényleg sokan mondják, hogy milyen izmos vagyok, meg ezen a nyáron kb 15x ha kérdezték tőlem mennyit és mióta edzek, ezek között idegen is volt.


Szóval nem fogok depressziós lenni, hogy ez mennyire kevés lenne.

2021. júl. 29. 18:01
 22/33 A kérdező kommentje:

És mindezt azért írom, aki hasonló forma nehogy valamihez nyúljon, hanem legyen elégedett magaval, akár edzés szintjén is.


A való életben már bőven kitunik egy ilyen forma, azt a pár gyurma maci velemenyet meg el kell engedni.

2021. júl. 29. 18:05
 23/33 anonim ***** válasza:
23%
Ennél a gyereknél biztos jobb formába vagy akkor. Én kb így néztem ki kondi nélkül, szóval tényleg nem nagy szám.
2021. júl. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

185cm 77kg


Nem vagyok jobb formában semmiképp.

2021. júl. 29. 19:38
 25/33 anonim ***** válasza:
27%

Kérdező akkor biztos olyan a kisugarzásod és a viselkedésed, esetleg passzentos ruhát hordasz. :D


Engem fullra leszrnak, nem érdekel senkit hogy nézek ki. Engem se érdekel más hogy néz ki. Pedig 20 kilóval több vagyok relatív jó formában is. Általában bő ruhákat hordok és kerülöm a feltűnést. Kifejezetten irritál az a gyúrós fasméregető közeg.

2021. júl. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

Igen, passzentos ruhákat hordok.


Általában olyanok dícsértek eddig, akik átlagemberek, csajok is azok, akik nem ezek a fitnesszp.csák. És nekem pont elég ez; a való élet, mivel nem fogok sohasem versenyezni.


Tudom, hogy gyúrósszinten a kétajtós szekrény kategória a menő, sokan még a strandgatyás versenyzőket is fikázzák (folyamatosan ezt hallom a bölényektől), na pedig az ő formájuk már "isten-kategória", csak az edzőterem tele van komplexusos emberekkel, akiknek semmi sem elég.


Szerencsére az ő véleményük nem érdekel, mert marha nagy tévhitben élnek, hogy a mai világban mi jelenleg a megszokott és az átlag felett, valahol megragadtak a 80-as években.


Egyébként sok pénzben fogadnék, hogy a csajok előbb megnéznek és vonzónak tartanak egy ilyen formát, mint az általatok említett széjjelmaxolt naturál maximum szintet.

2021. júl. 30. 00:43
 27/33 $$$$$ ***** válasza:
14%
Haver ha ennyire nem erdekel a véleményünk akkor minek irtad ki ide? Mi ugyse fogjuk azt mondani hogy ez 4 év utan jo eredmeny. Mert ez semmi Xd. Főleg 4 ev utan. Ha meg azok velemenye erdekel akik nem edzenek. Akkor minek írtad ki a testépítés kategoriaba? Tudom hogy keves nőnek tetszik az amikor valaki nagyon ki van gyurva. De meg most se erted hogy sokan vagyunk akik nem a nők miatt edzünk.
2021. júl. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Sajnos a kategóriát elnéztem, nem vettem figyelembe hogy itt tele van komplexusos emberrel, akiknek önértékelési zavara van, és nincs jóba a tükörrel és nem is lesz soha.
2021. júl. 30. 01:14
 29/33 anonim ***** válasza:
Ez jó meglátás, kérdező.
2021. júl. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
72%
De miért csak végeletkben tudsz gondolkodni ? Pár napja valaki rakott ki egy kérdést, hogy 7 éve edz keresd vissza. Ő se kétajtós, de sokkal jobb formába van, mint a kérdésben szereplő személy. Persze ott is volt pár, aki fikázta, de azok már tényleg gyurma gyuszik, akik egymás izmaira verik.
2021. júl. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!