Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy ilyen testfelépítés a nők...

Egy ilyen testfelépítés a nők 90%-ának több, mint sok?

Figyelt kérdés

Nem is értem, hogy sokan miért erőlködnek, hogy olyan nagyok legyenek. Szerintem alig van olyan nő, aki egy ilyen férfitestre azt mondaná, hogy nem elég izmos.


Most tekintsünk el az élsportolóktól, gondolok itt a hobbistákra, akik a strandra akarnak akkorák lenni mint egy ló. De minek?


[link]


[link]


[link]


2021. júl. 28. 18:37
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Aztán csodálkozunk, amikor mondjuk egy hobbi testépítő meglát egy ilyen kérdést, és megy a fikázás, hogy a segédmunkásoknak is jobb a testfelépítése ennél, majd az a hobbista fogja magát, aztán megy és a pult alól szerez valamit, mi meg ócsároljuk a mai testedzőket hogy milyen elkorcsosult ez a téma, és nem csoda, hogy sokan kiszállnak és más sportot keresnek...
2021. júl. 29. 11:06
 12/33 anonim ***** válasza:
25%

Az az alapvető probléma, hogy te is csak végletekben tudsz gondolkodni mint majdnem mindenki. :D

Ez akárhogyis, de egy teljesen átlagos sportos forma és bármilyen hihetetlen van akinek súlyzód edzés nélkül is megy, pláne ha még alacsony is az illető.

Nehogy már mindenki nagy szám legyen, aki szimplán nem dagadék vagy nem anorexiás.

Persze azzal én sem értek egyet amikor natural max közeli formákat itt ócsárolnak, hogy fél év edzés alatt megvan meg ilyenek. XD

Na de Justin Timberlake azért nem az a szint.

2021. júl. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
25%
Aláírom hogy átlag alatti adottságokkal már ez is valami. (de az ugye nem átlag) Tehát egy minimum átlag férfi azért ezt igen hamar és igen kis erőfeszítéssel (sőt nélkül is) összehozza.
2021. júl. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
59%
Elég szomorú lennék, ha 5 év alatt egy ilyen fomrát lehetne epérni xd
2021. júl. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
41%
Sőt még azt is aláírom neked, hogy a terembe járok egy része összességében nem néz ki sokkal jobban, sőt még rosszabbul. :D Egyrészt mert hiába van rajtuk izom ha zsírosak, másrészt nem érdekli őket az egész dolog annál jobban, hogy ennél többet kihozzanak. De ettől függetlenül ez akkor sem az a szint, ami egy átlag rendszeresen súlyzós edzést végző férfi ingerküszöbét elérje, mert annyira minimál. Ettől függetlenül a nőknek persze hogy tetszik. :D Remélem elég részletes választ adtam.
2021. júl. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

A szűk edzői körben, ahol mindenki olyan genetikai csoda, főleg a gyk tábora ez biztos a minimum szint...


A való életben kb. meg mindenkinek le van esve az álla ha egy ilyen forma atletaban megjelenik.


Ezt onnan tudom, hogy én is így nézek ki 4 év után, de nyáron folyamatosan kapom az emberektől a dicséreteket, plusz meg is néznek rendszeresen.


De most olyan szarul kellene éreznem magam, hogy 4 év edzés után csak ennyire tellett...

2021. júl. 29. 17:16
 17/33 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem te valamit nagyon elrontasz, ha 4 év után, így nézel ki 😅 Persze, ha direkt tartod azt a formád, akkor egészségedre.
2021. júl. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

Nem feltétlen tartom, pont ennyi jött össze, és ezert tartom.


185cm 54kg-rol indultam, bőven eljutottam oda, ahova érkezni akartam.


A való életben többen megkerdezik, mennyit és mit edzek, és nem ritkán megneznek. Még kisebbségi is jött oda kötekedni, hogy látja nagyon megy a gyurma, de nem az ami számít, hanem a valódi erő és el kezdett vakeralni minden marhaságot aztán eltűnt :D


A másik, hogy amilyen formák vannak az utcán egy vicc, simán kitűnök.


Azt is tudom, ha strandra járnék, ez a test több mint elég lenne.


Ezt csak azert írom, hogy másoknak nehogy letorjon az onbizalma, amikor megjelenik az "elit gyúrós kör" aki kb ha 0,2%ot ha kitesz és fikazik.

2021. júl. 29. 17:37
 19/33 A kérdező kommentje:
Amúgy képet azért sem küldök, mert egy az egyben olyan, amit linkeltem, meg nem szeretném hogy esetleg itt keringjen esetleg más kérdések alatt ismerve a gyk kozonseget.
2021. júl. 29. 17:39
 20/33 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem első körben az ember kisugárzása sokkal többet számít annál, mint az, hogy mennyire izmos. Nem vagyok nő, de szerintem a nők is inkább ezt nézik, ha a férfiakat rangsorolják.

A kisugárzás pedig nem jól mérhető. Szerintem annak mindenképpen jó lesz a kisugárzása, aki ki mer állni a véleménye mellett, még akkor is, ha hátránya származhat belőle (tehát átvitt értelemben van gerince).

Ilyen értelemben láttam olyan nagy darab, izmos fickót, akit nem neveznék férfinak (sőt embernek sem), ugyanakkor egy átlagosnak, csak simán sportosnak tűnő ember is lehet olyan, hogy mindenki tiszteli, mert nem patkány módon viselkedik, és ez látszik is rajta (bár sokszor a látszat is csalhat, tehát az idegenekkel mindig vigyázni kell).

2021. júl. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!