Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy ilyen testfelépítés a nők...

Egy ilyen testfelépítés a nők 90%-ának több, mint sok?

Figyelt kérdés

Nem is értem, hogy sokan miért erőlködnek, hogy olyan nagyok legyenek. Szerintem alig van olyan nő, aki egy ilyen férfitestre azt mondaná, hogy nem elég izmos.


Most tekintsünk el az élsportolóktól, gondolok itt a hobbistákra, akik a strandra akarnak akkorák lenni mint egy ló. De minek?


[link]


[link]


[link]


2021. júl. 28. 18:37
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
38%
Kedves kérdező! Itt Freddy-t és engem kivéve többségében “ezredesek“ vannak (minden ezredik szavuk igaz). MB.
2021. júl. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Nagyjából én is így nézek ki és igazad van, nyaranta 5-10 ember említi is, hogy jó a formám (pólóban). Passzentos is lehet, ilyen sportos alkattal az is kell (mint nőknél a push-up vagy ilyesmi, nincs ezzel gond, ha szép lesz). Ez egy "ősi" szép forma, régen senki nem emelgetett heti szinten 100 kilót meg nem is szériázott vele mellre. Sőt, még nem is fekvőtámaszoztak az utóbbi 5-10 ezer évig. Ha meg az óriási és "kimaxolt" izmokat nézzük, kb. 100 éve foglalkoznak ilyesmivel az emberek. Tehát régi beidegződés a nőknél (is), hogy egy ilyen sportos és férfias alkat rendben van. Az is igaz, hogy ennél egy kicsit jobbat szeretnék kihozni magamból. Azért ez is kemény meló. Részemről heti 4 alkalom köredzés (3*12 szűk húzódzkodás, 3*10 széles, 3*20 tolódzkodás, 3*60 fekvőtámasz bakon, 2*30 hasprés, 3*20 oldalemelés és 3*10 előreemelés 12 kilós súlyokkal), kb. 4-5 éve. Emellett sokat túrázom is (emiatt nem lehet nagy tömegem). Ez egy elég melós program, pont egy ilyen testet formál és olyan kompetenciát ad, ami egy "évmilliók alatt kifejlett" embert fitt állapotban tart, értsd: a természetben nem nagyon kellett birkózni bikával, oroszlánnal, medvével vagy gorillával (esélytelen küzdelem lenne még 100 kiló izommal is), de kellett tudni kitartóan futni, gyalogolni, mászni, kapaszkodni és bizonyos tárgyakat megemelni.
2021. aug. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Hajrá, 32-es!
2021. aug. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!