Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fényképek lent! EZEN 50-es...

Fényképek lent! EZEN 50-es évekbeli formákat teljesen naturálként el lehet érni, vékony, hasra hízó ektomorfként, legfeljebb 5 (nagyon maximum 7) év alatt? Alábbi izomtömegeket és esztétikumot egyben?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


.

.

.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


.

.

.


[link]


______________________________


Némely férfi egyik képen izmosabbnak tűnik, mint néhány másikon. Ennek szerintetek mi lehet(ett) az oka? Ugyanaz a testépítő!



2021. aug. 4. 21:55
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Igaz, ha valaki ilyen izomtömegre és ilyen esztétikus formára vágyik anabolikus szerek használata nélkül, akkor nem lehet mentség sem a megfelelő étkezések kihagyására (soha nem lehet "bűnözni"), sem az edzésnapok eltolására...
2021. aug. 4. 22:00
 2/14 anonim ***** válasza:
Néhány forma egymáshoz viszonyítva teljesen más univerzum, nem tudom, mi az elképzelés...
2021. aug. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Az első "csoportból" az első (esetleg második) és a második csoportosításból is az első kép (esetleg onnan is pluszként a második).


5, nagyon maximum 7 év leforgása alatt - ez(ek) a vágyott cél, szteroidok nélkül természetesen (használnám én, nem akarok senkinek hazudni, de annyit rossz mellékhatást olvastam róluk, hogy nem merem egyiket sem).

2021. aug. 4. 22:10
 4/14 Norbán ***** válasza:
68%
ectomorph-ként talán a legutolsó
2021. aug. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen, egy olyan formát hozhatsz, mint az utolsó. De nyilván ehhez megfelelő genetikáva kell, ha megfigyeled, nagyon jó testfelépítése van neki.
2021. aug. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ezek (első és második csoport legelső fényképein látható formák) az 1940-es(!) évekből is MÁR anabolikus szteroidokkal "készültek"?? Hogy ennyire elérhetetlenek még ilyen hosszú idő alatt is?

Ezt alig merem elhinni. Jézusom mi van (mi volt már akkor is) itt...

2021. aug. 4. 23:00
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

Az első képeken Vince Gironda van.

Nem lehet, de nagyon hasonlót igen.

2021. aug. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha szar az alap struktúrád nyilván nem leszel ilyen. De a legutolsóhoz hasonló forma az reális naturalban is.
2021. aug. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Vince Girona-nak jobb volt az alap-ja, mint sok más embernek? Illetve a második csoport első fényképén látható fekvő embernek is? Csak ennyi lenne a lényeg? Csak az alap struktúra?

Dolgozhat orrvérzésig akárki, mint egy állat, irtózatosan hosszú éveken át, ha nem ilyen az "alapja" mint e fenti kettő testépítőnek, akkor azt mondod cseszheti - soha nem lesz még ilyen se?!

2021. aug. 5. 09:35
 10/14 A kérdező kommentje:
Nyilván ezért linkeltem be éppen 40-es évekbeli formákat (meg azért, mert a fenti elért eredményeket elképesztően esztétikusnak látom), mert azt gondoltam ezeket szerek nélkül is (nagy áldozatok árán, de!) el lehet érni. Tévedtem volna?
2021. aug. 5. 09:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!