Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha heti 2x optimális meg...

Ha heti 2x optimális meg edzeni minden izmot akkor tulajdonképpen csak a teljes testes edzés és az alsó test felső test bontás jöhet szóba?

Figyelt kérdés

Hétvégén nincs kondi terem nálunk tehát heti 5 napot tudok menni maximum hét közben.

Na már most sok helyen olvasni hallani , hogy heti 2x optimális meg dolgoztatni minden izmot de akkor csak a teljes test és az alsó felső bontás marad és mind kettőt utálom,mert nem szeretek olyan sok izom csoportot meg edzeni egyszere. mit tegyek? A 3 napos push pull leg mennyire lenne jó? Elvileg a felső testem izmai 2x dolgoznának nem? Hiába egyik nap mell váll tricepsz a másikon hát bicepsz ezek a másik izmom napjain is dolgoznának igy meg lenne a heti 2 edzés/izom nem?


2021. aug. 10. 06:58
 1/2 anonim ***** válasza:
26%
Én meg nem szeretek diétázni, mert hiányzik a fagyi meg a pizza. Most ilyenkor mi van? :D
2021. aug. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hat ja aztbeszelik... ez nem mindenkinel van igy. En heti 1x edzek le mindent, de akk brutalul. Neha kap vmi tobbszor ha epp lemaradottnak latom. Persze sok olyan izom van ami bekapcsolodik pl hat vagy mell edzesen igy azok mondhatni 2x kapnak. Sok eve edzek kitapasztaltam h nekem igy bevalik. Ha nem fejlodsz valtani kell, ha meg kezdo vagy kezd el vmeiket es majd kitapasztalod.
2021. aug. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!