Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ennek van értelme?

Ennek van értelme?

Figyelt kérdés

Nos tömegelek, csak lett egy pici pocakom. Nos a kérdésem az lenne, hogy van értelme annak, ha nehany napig lecsökkentem a szénhidrát bevitelem minimálisra, és rengeteg vizet iszom->igy probalok valamennyi felesleges víztől megszabadulni. A kalória bevitelem meg levittem annyira, amennyivel szálkasítani szoktam.

68rol indultam, most 75kg vagyok, arra gondoltam működhet e, az, hogyha most egy hétig vissza veszem a kalóriáim, a szénhidratot, csak nehany napig, és mondjuk a hét végére lemenne másfél kiló, a vizzel együtt, és onnan folytatnám a tömegelést?

Mondjuk egy 4-1 hetes ciklusban. 4 het tömegelés, 1 hét ilyen kis diéta, ahol a felesleges víztől megszabadulok. Ennek így van értelme? Vagy káros?



2021. aug. 23. 17:27
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Rendben van, akkor kicsit vissza veszek es igyekszem ugy beallitani a kaloriam, hogy havi 1 kg jöjjön fel
2021. aug. 24. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!