Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzéstervet kövessek...

Milyen edzéstervet kövessek tömegelés mellé?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok 180cm és 88kg.

Szeretnék nagyobb tömeget elérni. Eddig heti 6x edzettem (push, pull, leg) viszont ezzel kicsit úgy érzem magamat gátoltam meg a tömegnövelésben a nagy mennyiségű kalória elégetése miatt. Napi 3800-4000 kalóriát eszek meg egyébként, napi 190-200g fehérje mindig megvan.

Ennél több kalóriát nem is nagyon tudnék bevinni, ezért gondoltam, hogy az edzésterven kéne változtatni.



2021. aug. 30. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vidd le heti 4 edzésre. A terv lehet bro-split vagy alsó-felső bontás, azt monják mindegy, csak a heti össz volumen legyen meg. Én alsó-felsőt csináltam már heti 4 napon, alapgyakorlatokra fókuszálva, nekem bejött.
2021. aug. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Nincs szálkásító és tömegelő edzés ...
2021. aug. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanazt, amit szálkásítás alatt, csak a cardio edzések mennyiségét csökkentsd
2021. aug. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

6 edzést én soknak tartom.

A feherjebeviteled is sok.

Es mivel a kaja túl van biztosítva,majdnem biztos hogy pihenés és az edzésmennyiség körül kell keresni a megoldást.

Hiába zabálod tele magad mindenféle jóval,ha nincs ideje épülni az izomnak.Akkor csak max szinten tartasz,rosszabb esetben gyengülni fogsz.

2021. aug. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A kardio minimálisra van csökkentve. Napi 8-9-10 órát alszok (még inkább soknak tartom)
2021. aug. 30. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!