Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire fér bele az egészsége...

Mennyire fér bele az egészséges életmódba, hogy heti 1 vagy 2 alkalommal (vásárláskor) veszek 1 csomag kexet vagy valamilyen édességet?

Figyelt kérdés
(30-250 gramm között vannak az ilyesmik)
2021. szept. 6. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván belefér. De ha sanyargatod magad, és ez az "egészséges életmód" dolog nem őszinte és valójában csak teher neked, akkor egy-két év múlva nem biztos, hogy nem fog borulni az egész.

Én is egészségesen élek, de akár naponta is eszek édességet. Annyi, hogy én nem cukrozott, lisztes, feldolgozott, ipari hulladékokból előállított kekszeket, csokikat és egyebeket eszek, hanem cukormentes, lehetőleg bio, telejskiörlésű vagy zablisztes termékeket vásárolok. Bár legtöbbször itthon készítek magamnak diétás süteményeket és édességeket, aminek hála nem egészségesen élvezhetem az ízeket.

Ettől függetlenül heti egy csomag cukros bolti kekszbe még valószínűleg nem halt meg senki.

2021. szept. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem igazán sanyargatom, sőt, gyakran nem is esnek jól az ilyen csokik, csak a szemem nagyon kívánja őket néha.
2021. szept. 6. 18:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
250 g keksz azért elég sok, mert magas a kalóriatartalma. kb 50 g viszont simán belefér sztem akár minden nap
2021. szept. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy sok!

Ha van rajtad kellő izomtömeg és nem akarsz folyton irreálisan alacsony testzsírt tartani akkor beleférhet. Egyébként is annyi sz.rt eszünk így is, sajnos lehetetlen ezeket totálisan elkerülni.

2021. szept. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bármit megvehetsz, az nem ellenkezik az egészséges életmóddal, csak, ha meg is eszed! :)


Viccet félretéve, mértékkel miért ne lehetne nassolni?

2021. szept. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!