Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem változik a súllyom ?

Miért nem változik a súllyom ?

Figyelt kérdés
Beálltam x kalóriára egy ideig, hogy megtaláljam a szintertartáshoz szükségest. Jó ez sikerült is, nem változott a súllyom 1 hónapig. Ezt növeltem +300-500 mikor hogy jött ki, na de ezzel sem változik már 1 hónapja. Most akkor mi van ? Növeljem tovább ? Tömegelés a cél.

2021. szept. 7. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Pontosak ezek a számok?

Növeld tovább +750. De kizártnak tartom, hogy tényleg ennyit ettél és nem híztál semmit.

2021. szept. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tényleg ennyit ettem. Minden grammra ki volt számolva, felírva.
2021. szept. 7. 17:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezzel enis igy vagyok 😀 fszsetudja. Mindenki tolja ezt a kcal szamolast de ha 3ezertol is ugyanannyi a sulyom mint 4ezertol akk mivan.. 🤷‍♂️
2021. szept. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valahol hallottam egy ilyet:Nem érdekel hogy hány calóriát eszel,mennyit égetsz el..Egyszerűen nem eleget eszel..

Calória pluszban jön a tömeg.Ha nem növekszik a testsúlyod,nincs cal puszban a szervezeted.

Szögegyszerű képlet.

2021. szept. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó, de az a vicc, hogy el voltam hízva, aztán most lefogytam, és nem tudok "visszatömegelni" 😂 Csak azért nem értem 4#-es, mert mondom amikor 500kcal-al kevesebbet ettem, akkor sem változott a súllyom.
2021. szept. 8. 18:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kell belebonyolodni.Ez nem űrkutatás.Barmitől lehet hogy akkor úgy ,mostmeg nemúgy.

A testednek kell bizonyos idő míg a biokémiai folyamatok változnak.Változhat a felszívódás a hasznosulás is.Felgyorsítottad az anyagcseredet ezáltal többet égetsz el.Csinaltál előtte más aktivitást,mostmeg nem.Vagy fordítva.Sokminden lehet.

Ebbe kár belemenni mert nincs laborunk,találgatni meg felesleges.De nem is lényeg.

Az van,hogy több calória kell.

Emeld a calóriát es várj 1,2 hetet.Majd egy kicsit megint.Az is elképzelhető,hogy épp a határon gy.Majdhogy nem fél tányér tészta,vagy egy fél zacskó mogyoró és máris átbillen a mérleg.Be fog indulni a tömegelés.Nincs mese.

2021. szept. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!