Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » SportAholic team csatorna...

SportAholic team csatorna mennyire hiteles? Mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés
Lehet adni arra amit mondanak? Naturálok?

2021. szept. 16. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
31%

A Sportaholic nevű unalmas, közhelyekre építő, Biotech reklámot gyártó YouTube csatorna két ember koprodukciója: Bálint és Zoárd. Közülük Bálint 2018-ban Men’s Physique kategóriában megszerezte az IFBB Profi kártyát. Szerinted utóbbi akkor mennyire naturál, te okos? Egyébként is elég ránézni és még a 13 éves unokaöcsém is megállapítja az egyértelmű részletek alapján, hogy nem naturál.

Zoárdról semmit nem tudok, de ő egyáltalán érdekel bárkit is? Egyáltalán ez a Sportaholic nevű csatorna érdekel még bárkit is? Egyébként a formája normális edzéssel, normális táplálkozással hozható naturálban, átlag genetikával is. Ennek ellenére kokszolhat, hiszen ma már minden második "kondis jancsi" kokszol.

2021. szept. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%

#1

Testvérem én nem koxolok, de akkor ezekszerint Te igen! 🙄

2021. szept. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Borzasztó primitív mindkét csávó. Táplálkozási kérdésekben biztos nem hallgatnék rájuk.
2021. szept. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%

#3

Nektek mindenki primitív! Mondjatok olyat aki nem. :D

2021. szept. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De hát ha egyszer mindenki ugyanazt a semmit adja elő? :D

Amúgy aki szerintem hiteles arc, csak nem felkapott, az Váli Tamás vegán testépítő. Nyilván azért nem felkapott mert vegán és nem szponzorálja a Biotech meg a Puregold.

2021. szept. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14%
Én a Bálintot ismertem még a scitec goldból, jó arc, szerintem hiteles is. Ez a Zoárd viszont egy vicc, 0 fizikummal feszeng a kamerába a kis szúnyogcsípés bicepszeivel. Hogy egy ilyen kisgyerek oszthatja az észt, mindennek a legalja..
2021. szept. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%

Egy kerdest tisztazzunk mar 😃 mi az ami "hiteles" neked?

Balint nyilvan nem natural, de szerintem nem is mondta sohasem, hogy az.

2021. szept. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!