Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyon nem tudom most mit...

Nagyon nem tudom most mit kéne csinálni. Tömegeljek vagy szálkásítsak még lejjebb?

Figyelt kérdés

Jelenleg: 175 cm, 71.6 kg, kb 15% testzsír körül lehetek. Itt egy kép: [link]


Szerintetek, szálkásítsak még lejjebb mondjuk 13-14%-ig vagy elkezdhetek már most tömegelni? (max 200-250 pluszba lennék) Attól félek, hogy nagyon zsíros leszek megint. De a szálkásítással már nem igazán haladok.. 78 kg-ról kezdtem, a legkevesebb ami voltam az 70 volt, de most kicsit visszajöttem megint, mivel már nehezem tartom a kaját. De mondjuk ebbe a 71.6-ba a víz is benne van. Szerintem 71 körül lehetek, de mondjuk lényegtelen. Szóval igazából már nem is nagyon "tudok" lejjebb menni + az edzésnél feljebb se tudok nagyon súlyokból menni.



2021. szept. 17. 09:30
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Meg én szerintem ha lemennék még testzsírszázalékból, nagyon kicsi lennék, és hülyén is néznék ki mivel annyi izom sincs rajtam. És már az is idegesít hogy "kicsinek" látom magam
2021. szept. 17. 09:31
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szeptember van, szeritnem kezdheted a tömegelést nyugodtan
2021. szept. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%

Az a baj, hogy olyan mintha nem lenne hasizom. Milyen az a has struktúra, 2 vagy 4 kocka látszik? Itt nem a szálkásítás fogja meghozni az eredményt. Hogyan edzel hasra?

Kezd +200kcal többlettel a "tömegelést".

2021. szept. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem egy szakedző segíthetne ebben a kérdésben, Dr. Boszéki Péter-t ajánlom számodra, ő az ország egyik vezető szakedzője
2021. szept. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Jó a forma. Menjen tömegelés, de ésszel a kalória plusszal
2021. szept. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Lehet a fények rosszak nagyon, de a hasizom hiányából és mell nem létező tónusosságából ítélve jóval 15% felett vagy. Amúgy így is van rajtad izom bőven, ha leszálkásítanál nagyon jól néznél már ki. Úgyhogy én helyedben szálkásítanék.
2021. szept. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem tomegelj.. nemrossz a forma de ha lepucolod akk naturba elfogysz.
2021. szept. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokkal van 15% felett, viszont jó lenne ha válaszolna arra, hogy mit csinál hasra, mert ilyen testzsírnál már azért kéne látszani valaminek a hasizomból. Még a rossz fények ellenére is..
2021. szept. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Feltételezem hogy a has lemaradt kicsi + ott a genetika sem jó
2021. szept. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, a hassal úgy voltam hogy nem edzek rá, talán heti 1x nagyon keveset, mivel úgysem látszik a zsír miatt. De mostantól többet fogok, és folytatom a szálkásítást.
2021. szept. 17. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!