Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ránézésre reális, hogy az...

Ránézésre reális, hogy az első képen kb 18% körüli a body fat a másodikon pedig 13%?

Figyelt kérdés

Nyilván csak tippelni lehet ami nagymértékben pontatlan. Szerintem képen nem látványos a különbség.

A két kép ugyanolyan pózban, bedurrantás nélkül, ugyanolyan fényekkel, ugyanott, ugyanazzal a készülékkel készült 5 hónap különbséggel. Csak ferdehasra feszítve.

Igazából ha kritikus vagyok, semmi nem látszik. Csak az erek látszanak jobban, meg talán valamivel mélyebbek az izmok körvonali a hason, ferdahason. De nem gondolnám hogy ez 5% különbség lenne, inkább 3%.

(nyilván izomtömeg nincs, nem volt, nem lesz, de nem is ez a kérdés)

[link]

[link]

Sajnálom ha egyeseket megzavarok azzal, hogy ennyi kérdést indítok. :)



2021. szept. 24. 19:12
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Rád már maximum tényleg csak trollkodással lehet reagálni. Sosem gondolkoztál még pszichológuson? Vagy voltál már?
2021. szept. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Aha érdekes. Amikor nem derül ki hogy én írok ki egy kérdést, vagy választ írok, akkor tudtok normálisan is reagálni, sőt még fel is szavaztok. Csak akkor megy a trollkodás, ha biztosak vagytok abban hogy én vagyok. (bár gyakorta benézitek)

Voltam már, semmi konkrét bajom nem volt megállapítható azon kívül hogy zárkózott és rossz kedvű vagyok. (Ez utóbbit már csak én tettem hozzá) Persze ez már régen volt, lehet azóta full gyogyòs és közveszélyes vagyok.

2021. szept. 24. 23:28
 23/29 anonim ***** válasza:
56%
Lehet.
2021. szept. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Hat igen.Valóban egy kőzponti kérdés ez az 5% -kos diferencia.

Vannak olyan emberek,akik igénylik a megerősítést.Időnként megpróbálják kikényszeríteni a többiekből a vállveregetést.

Holnap mi lesz?A kezfejen lévő szemölcs problémája hátsó bicepszpózban?

2021. szept. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

#24

Igen, általában az emberek igénylik a visszajelzéseket. Ha nem kapják meg, akkor rossz érzéseik lesznek és ezért magukat vagy másokat hibáztatnak.

Ez sem bonyolult.

2021. szept. 25. 08:57
 26/29 anonim ***** válasza:
89%
Megnéztem a képeket.Háááát mit írjak,csattogott utána az árbócfeszítő póznám.Józsi bácsi 64F
2021. szept. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
91%
Tudod mire kellene gyúrnod kérdező? Önbizalomra, mert akkor nem lenne szükséged külső megerősítésre és nem írnál ki kérdéseket minden kis szarság miatt.
2021. szept. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

#27

Nekem önbizalmam csak abban az esetben lenne, ha egyfolytában sikereket érnèk el és ezt elismernè mindenki. Mivel ez gyakorlatilag nem életképes elképzelés, ezért valószínűleg soha sem lesz.

2021. szept. 26. 08:03
 29/29 anonim ***** válasza:

Józsi bácsi!!!!!

De jót röhögtem most.

2021. nov. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!