Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » BCAA 2:1:1, illetve a 4:1:1...

BCAA 2:1:1, illetve a 4:1:1 között mi a különbség? Melyiket érdemes venni/ fogyasztani?

Figyelt kérdés

Van 8:1: meg (talán) 16:1:1 is.

Úgy olvastam, hogy a 2:1:1 a legjobb mert így tud hasznosulni vagy felszívódni legjobban.

De sokan mondják, hogy a 4:1:1 is jó, talán jobb is.

Ez most csak divat?

Vagy tényleg jobb?


Melyik jobb? Miért? Mennyivel jobb?


2021. okt. 5. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Hatásban semmi különbség nincs közöttök. Viszont mindkettőnek van egy meghatározó közös tulajdonsága. Az, hogy rohadt feleslegesek. Bármelyiket veheted, a tápkiegészítő cégek hálásak lesznek a pénzedért. Te viszont nem leszel hálás a semmi pluszt nem adó, drága szarságért.
2021. okt. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
De ezeket miért nem bannolják? Egyszer rászánnának a moderátorok negyed órát, hogy IP alapján kirakják azokat, akik miatt métely az egész testépítés témakör az oldalon. Gyakorlatilag minden második kérdés hergelés, provokálás, trollkodás, sokszor beteges, kínos és szánalmas módon. Ha ezeket a profilokat megszűntetnék, akkor jó eséllyel egy darabig teljesen élhető fórum születne, fontos kérdésekkel és fontos kommentekkel. Most meg tápkiegészítő, YouTube fitnesz, Elemér, ducibuci és szteroid megy reggeltől estig.
2021. okt. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%

És ugyan, drága fiacskám, miről kéne hogy szóljon egy testépítés fórum?

Én az oldal megnyitása óta itt vagyok.

Ezek az örök kérdések, évekkel ezelőtt is ezeket kérdezték, meg pár év múlva is ez fogja foglalkoztatni az itteni testépítő jelölteket.

Az hogy van egy két troll, az oldal üde színfoltja.

Sokan csak ezért járnak ide.

2021. okt. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%

Te is köztük vagy!

Egyébként nekem nincs bajom a minőségi és jókor bevetett trollkodás ellen. A gond az, hogy ezek nem minőségi trollkodások, hanem mint mondtam hergelések, provokálások beteges és kínos módon. Nem lehet rajtuk nevetni, csak szánakozni. Nem viccesek, hanem gázak.

Nem tudom, hogy ezek a "trollok" miért élvezik azt, hogy teljesen átlátszó a tevékenységük, emiatt szarrá oltják őket. Ennyire hogy tudja élvezni valaki, ha megalázza saját magát és udvari bolondot csinál saját magából? Ráadásul még a trollkodáshoz is ostobák, lásd a kérdezőt, aki át sem jelentkezett a másik profiljába, annyira suta. Bár mondjuk ezen jót röhögtem...

2021. okt. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%

Az kemény. Neked aztán van időd, öcsém. Rossz a viszony anyádékkal?

Keress már egy barátnőt amúgy :D

2021. okt. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Ej ej Józska Báttyám te még nálam is nagyobb balfék vagy!🤔
2021. okt. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
A húst
2021. okt. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kimondottan arra lennék kíváncsi, hogy a két BCAA fajta közül melyik jobb. Miben más a kettő?

Mit mikor érdemes használni? ...stb.stb.

2021. okt. 6. 19:11
 9/12 anonim ***** válasza:
72%

"A BCAA 2: 1: 1 arányú kiegészítésének további felhasználásának oka az energia növelése és a fáradtság csökkentése. A BCAA-kat közvetlenül az izomrostok használják üzemanyagforrásként. Ez különösen igaz az intenzív testmozgás, például a súlyzós edzés során. Ennél is fontosabb, hogy a BCAA-k hozzájárulnak az edzés során bekövetkező fáradtság csökkentéséhez. Ez a valin testben betöltött szerepére vezethető vissza."



Csak ezért fogyasztom A BÉCÉÁT!!

Jöhetnek a cáfolatok hogy ez miért baromság!

2021. okt. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%

Ezt egy tápkiegészítő cég oldaláról másoltad ki, ahol BCAA-t árulnak. Ott persze, hogy ilyen valótlan, 20 éve megdöntött "tényeket" fognak a termék alá írni.

Ne provokálj! Vagy ne legyél annyira ostoba, hogy bedőlsz ezeknek a tudományos szóhasználattal megfogalmazott baromságoknak.

2021. okt. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!