Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Könyökfájdalom mitől lehet?

Könyökfájdalom mitől lehet?

Figyelt kérdés

Scott pad használata során megfájdul a könyököm. Akkora súlyt használok, ami megterhelő, de szabályosan tudom végezni a gyakorlatot. Amikor engedem vissza, akkor ugye kicsit tartom, hogy ne essen vissza. Ilyenkor fájdul meg a könyököm.

Ez normális? Vagy nem is a könyököm fáj? Mit ronthatok el?


2021. okt. 18. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt, hogy nem is a könyököd fáj, azt nem tudjuk innen látatlanban, kommentelőként megmondani. Nem vagyunk te, nem tudjuk, mit érzel és hol érzel. Lehet sok mindennek a problémája. Bemelegítéssel hogy állsz? Nyújtással és mobilizációval hogy állsz? Az izületedet érzed fájdalmasnak vagy inkább az inakat és izmokat?
2021. okt. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Inkább az ízületet, mert nem a hajlat fáj, hanem a könyököm. Bemelegíteni szoktam, és ez nem is az első gyakorlat, szóval addigra már mondjuk tricepszezés közben is bemelegszik.
2021. okt. 18. 14:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
És mennyire mobilis a könyököd? Nyújtani szoktál?
2021. okt. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szabad sulyos scottpad vagy gep? Mas bicepsz gyakorlatnal is faj?
2021. okt. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Más bicepsz gyakorlat nem fáj, szabad súlyos. Szoktam nyújtani. Akkor fáj, ha tartom a súlyt és engedem vissza
2021. okt. 18. 22:45
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat akkor csak hagyd ki a scottpadot.. karozz allva ruddal vagy egykezessel esetleg also csigan. Ezektol meg jobban is fog noni..
2021. okt. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Bemelegítés mindig. Lehet porckopás, D vitamin hiány és még sok más is.

Ha nem múlik el, nézesd meg.

2021. okt. 19. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!