Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Törpeként fogod tudni érvényes...

Törpeként fogod tudni érvényesülni a konditermi világban?

Figyelt kérdés

29 éves férfi vagyok, 135 cm és 39 kg.


Nem fognak kinézni a teremből a gyúrósok? Nézegettem videókat és ott elég sok az izmosabb erős nagy férfi, nem fognak bántani?

A gépeket tudom normálisan használni? Mert ahogy néztem van 1-2 gép amit szerintem nem, pl ilyen lábgép ahova beült a srác, és alul beakasztotta a lábait, és ki kellett nyújtania. De hát gépnél sem hiszem hogy elérem a kampót.


Van esetleg valami program az alacsony embereknek?



2021. okt. 19. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
5%
Egy régi vágyam teljesülne, ha rám írnál.Edzésben, egyéb mozgásban is tudnék segíteni, izomláz garantált.Józsi bácsi 64F
2021. okt. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia!


Írtam privátot

2021. okt. 19. 19:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Különösebben nem lesznek bunkóbbak a kondisok mint a többi ember,szerintem annyira számíts mint amúgy a többi embertől.Ha nem valami underground hardcore terembe mész akkor semmi bajod nem lesz max pár furcsa pillantás meg összesugdolózás.

Valószínűleg jó pár gépnél problémát fog okozni a magasság,a legtöbb nem ekkora méretre van tervezve.

De nem muszály gépeket használni,szabadsúllyal,kábelekkel is le tudsz edzeni minden izomcsoportot,ne tántorítson el ez.

2021. okt. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Öhm, az 1-es egy perverz, én nem írnék neki.
2021. okt. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

Majd felemelnek ha nem éred el .

Es szőlsz hogy mikor vegyenek le a rúdről.

Nem gond.

2021. okt. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sok terembe megfordultam már és voltam nagyon underground helyeken is. Szerintem normális ember emiatt nem fog belédkötni sööt egy jobb helyen még segíteni is fognak és tisztelni azért, mert nem keresel kifogásokat és mások meg otthon ülnek. Szerintem emiatt abszolút nem kell aggódni. Amelyik meg olyan hely ott hidd el akárkibe belekötnek. Az előző terembe ahova jártam ott volt egy fiú akinek amputálták a lábát és teljesen átlagosan nézett ki mégis mindig mindenki tisztelte azért, mert nem kifogást keres hanem sport és amikor nem is volt ott akkor is szépen beszéltek róla. Ne izgulj emiatt, biztos minden rendben lesz💪. Jó edzést
2021. okt. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Semmi gond majd az egyik izmosabb kitesizett gyereket megkéred szépen, hogy dobjon fel a rúdra. 39 kg vagy azzal akár pont be tud egy válledzésnél melegíteni
2021. okt. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Pesten Hallottam Facebook csoportban szokott posztolni egy törpenövésű srác aki fekvenyomó bajnok. Ha érdekel szerintem keresd vissza a posztokat, és írj rá.
2021. okt. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!