Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van, hogy iszonyatosan...

Miért van, hogy iszonyatosan lassan nő kezdetben a delta izmom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 hónapja edzek rendszeresen és figyelek az étkezésre főleg a fehérje bevitelre. Azonban azt figyeltem meg hogy a vállam igencsak lassan nő, 3 hónap edzés után szinte még nincs ott semmi izom. Ez mennyire normális, rosszul csinálok valamit?

2021. okt. 20. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is sajnos lassan nő a vállam. Próbálj meg 2 oldalemelő gyakorlatot is elvégezni egy váll napon vagy változtass valamit és nézd meg ha jobb lesz tőle.
2021. okt. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Már “rutinos”, három hónapja edző gyúrós vagy és nincs vállad? Érthetetlen…

Viccen kívül: a váll edzése ( különösen az oldalsó és hátsó) nem egyszerű. 10-ből 9 ember rosszul csinálja. Ja, amúgy az izmos fizikumhoz (főleg naturálon) több év kell ám.

2021. okt. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok cska most látom, hogy három hónapja edzel... Akkor valószínűleg azért én 3 éve edzek és most kezdeget valami alakulni de az elején nekem se volt. Amit mondom ajánlani tudok az az én edzésem. Én vállat lábbal edzek.

1. Rúddal válról nyomás (én hátul sozktam) 4x10

2. Kézisúlyzókkal való vállról nyomás 4x10

3. Előreemelés egykezes súlyzóval

4. Oldalemelés kézisúlyzóval

5.Oldalemelés kábeltoronynál

2021. okt. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 varlamov ***** válasza:
Én közel egy éve kezdtem, és azért már kezd alakulni, kivéve a hátsó. Az nagyon nehezen.
2021. okt. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Huh most megnyugodtam, köszi az infokat:) Akkor csinálom tovább az edzéstervemet és türelmes leszek:)
2021. okt. 20. 16:58
 6/8 anonim ***** válasza:
3 honap az nemsok. A vall am is sokaknak szarul fejlodik. Mit csinalsz ra?
2021. okt. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oldalemelések, előre emelés, vállból nyomás 1,2 kézzel,súlyzóval, rúddal, állig húzás
2021. okt. 21. 14:52
 8/8 varlamov ***** válasza:
Oldalemelés ülve előre hajolva hátsóra? Vagy lehet állva is.
2021. okt. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!