Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kezdjek bele nőként a...

Hogyan kezdjek bele nőként a testépítésbe ?

Figyelt kérdés

Kiskoromtol kezdve sportolok.

Úszással és síeléssel kezdtem.

14 évesen abbahagytam az úszást és síelést.

Azóta otthon edzegetek saját sújjal most 20 éves vagyok 175 cm 65 kg.

Viszont ennek nincsen látványos eredménye.

Azzal tisztában vagyok hogy a táplálkozásra oda kell figyelni és táplálék kiegészítőnek akár fehérje port is lehet fogyasztani itt azzal nem vagyok tisztában , hogy nekem milyen tápanyagbol mennyit kell bevinnem ahoz hogy fejlődjön az izomzatom?

Arra lennék még kiváncsi , hogy az edzőteremve milyen gépet kell használni pl: fenékre vagy karra , hasra , combra ?

Mivel még sosem voltam edzőteremben nemtudom , hogy mi mire való.

És nem szeretnék egy hasazós gépen kargyakorlatot végezni. :D

Előre is köszönöm a segítségeteket!



2021. okt. 21. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Pont úgy, ahogy a férfiaknak is. A neten találsz ezer cikket.


Fehérjepor elég, a gépekre meg jobb helyen rá can rajzolva, hogy hogy kell használni és mit erősít. Heti 3 alkalommal menj, és mindegyik alkalommal edzz át 2 izomcsoportot + egy kis futás.

2021. okt. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Veezel egy under armour bugyi+póló az egyben kombót, veszel iPhone telefont, és lehetőleg mindig segges edzést végezz a tükör, illetve a fiúk előtt. Az iPhone a konditeremben való 50+ kép készítéséhez fog kelleni, ja és mobilneted legyen, hogy fel is tudd tölteni a közösségi oldalakra.

Ez az alap.

2021. okt. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Haaat szerintem fogadj fel egy edzot mig beletanulsz. 😅 Ennyi mindent nemlehet leirni es meg akkoris csak elmeletbe lenne meg..
2021. okt. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Fenék, kar, has comb. Obviously.
2021. okt. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!