Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi kcal-al kezdjek bele a...

Mennyi kcal-al kezdjek bele a tömegelésbe?

Figyelt kérdés

El szeretnék kezdeni augusztusban tömegelni. Úgy terveztem, hogy majd tavasz elejéig nyomnám a tömegnövelést. Legtöbb helyem azt olvastam, hogy illik legalább egy fél évig csinálni, hogy szálkásítás után maradjon is valami izom.


174 cm vagyok most, és 75 kg 24 éves. Az edzés mellett hétköznap napi 7-8 km-t sétálok munka közben.



2021. jún. 23. 05:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Guglizz rá kcal kalkulátorra. Ott megadod a testsúlyod, korod, magasságod és kiszámolja, hány kcal-t kell enned ahhoz, hogy hízz.
2021. jún. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kezd 2-300 Kcal plusszal és majd meglátod, hogy a hízás mértéke megfelelő-e számodra. Cukrot kerüld
2021. jún. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1/2

Az a baj hogy konkrétan ahány kalkulátor, annyi eredmény jött ki, voltak 300-400 kalóriás eltérések is.

2021. jún. 23. 13:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Eddig mennyit vittel be?
2021. jún. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam a kalóriabázis működik. 3-400 Kcal eltérés meg nem sok, majd odafigyelsz és kísérletezgetsz
2021. jún. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem amúgy felesleges ez a számolgatás, egyél meg többet, mint amit önszántadból ennél, minden egyes étkezéskor, aztán meglátod, hogy lesz-e eredménye. Ha nem, akkor tovább növeled.
2021. jún. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!