Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Nutrition Outlet megbízható?

A Nutrition Outlet megbízható?

Figyelt kérdés
Rendelnék tőlük, de nincs utánvételes fizetés. Valaki vett már onnan?

#kondi #Scitec #tejsavófehérje #BioTech USA #nutrition outlet #fehélrjepor
2021. okt. 24. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg
2021. okt. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
NEM! Nekem lassan 3hèt alatt sem szállítottak. Amikor megkerestem őket, azt mondták, mèg vissza sem igazolták a megrendelèst, ami nem igaz! Jött e-mail,benne számlaszámmal ès tájèkoztatással,miszerint addig nem kezdik meg a rendelès feldolgozását,amíg el nem utalom, így elutaltam a vètelárat... ès ki voltak akadva, hogy mint írták,,5èvvel korábbi áron,, kell nekem eladni ennyi termèket... Gondolom közben árat emeltek, de egy outlet oldalról beszèlünk... ès vettem volna vagy 5dolgot...A pènzt sem kaptam mèg vissza. M. V.Tibor válaszolt a leveleimre kiakadt ès bunkó stílusban. Senkinek nem ajánlom! Ebből valószínűleg feljelentès is lesz a pènzem miatt.
2022. jún. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bulli válasza:
Nem tudom te miről beszélsz én ismerem az oldalt. Mindenben segítőkészek. 6 éve rendelek innen,a rendelésem visszaigazolják ha nincs termék hívnak,írnak mi lenne helyette. Csak minőségi termékeik vannak.
2023. okt. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!