Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 3 hónap alatt ez megfelelő...

3 hónap alatt ez megfelelő hízás kezdőként?

Figyelt kérdés

11 hónapja edzek, ebből 8 hónap otthoni edzés (fogyás), majd 3 hónap konditermi (súlyzós edzést végeztem az otthoni edzésnél is).


Lassan 3 hónapja kezdtem el izmot építeni. Eddig +~2.5kg-ba vagyok. Viszont olvastam, hogy van aki havi szinten fél kg-ot hízik. Ez arányos azzal, hogy ki mióta edz?


Gondolom aki kezdő annak még a havi 2kg is rendben van, viszont aki már több éve edz annak nem fog feljönni ilyen könnyen a súly. Igaz?



2021. okt. 25. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
A súly mindig könnyen fel fog jönni, ha kellően nagy a kalóriatöbblet. Az izom nem fog könnyen feljönni. Nehogy azt hidd, hogy te a havi plusz 2,5 kilóval 2,5 kiló izmot szedsz fel. Ennek a legnagyobb százaléka zsír és víz, és egy kis százaléka izom, jó esetben. Ha havi szinten fel lehetne szedni stabilan 2,5 kiló izmot naturálban, akkor egy nulláról induló középsulis kezdő másfél év alatt Bereczki Krisztián lenne.
2021. okt. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok ezzel. Zsír nélkül izmot nem lehet építeni, ezt tudom.


Viszont az a tény, hogy kezdőként LEHETSÉGES havi 1kg izmot felszedni ha minden tökéletes (már pedig semmi sem az, főleg nem nálam) az tagadhatatlan.


Illetve, nem havi +2.5kg, hanem 3 hónap alatt +2.5kg, nem mindegy. :D

2021. okt. 25. 17:43
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
NEM
2021. okt. 26. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

""Viszont az a tény, hogy kezdőként LEHETSÉGES havi 1kg izmot felszedni ha minden tökéletes (már pedig semmi sem az, főleg nem nálam) az tagadhatatlan."


Aztán ezt hol olvastad mester? A kiskegyedben?

2021. okt. 26. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt a havi 1kg izmot meg egy év alatt 12-őt nem tudom honnan veszik. Esetleg ha csoda genetikád van és minden zökkennőmentesen megy. De inkább pár év ezt elérni.
2021. okt. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

5ös


Az ő logikájukat követve akkor 5 év alatt már 60 kila színizom jön fel :O


Gondolom családi lapban írta a kasza tibi

2021. okt. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne tudományoskodjunk.

Ami a lényeg.Ha a súlyod növekszik és az erőd is növekszik,jó úton haladsz.

A tükör ennél lényegesebb.

Ott amit látsz,az a mervadó.

Persze nem kell mindennap nézni hogy mekkora a bicepszed.

Idő kell hozza.A lényeg hogy szaporodjanak a tarcsák a rúdon.De ne azért mert leírta vki hogy hetente ennyit kell,hanem azért,mert jobban megy!!

2021. okt. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!