Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy osztjátok be a kajcsit?...

Hogy osztjátok be a kajcsit? Mikor esztek többet, mit esztek hogy fittek legyetek?

Figyelt kérdés

2021. okt. 29. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Egész nap eszek kb., egy nagyobb étkezésem van amikor húst eszek körettel, mellette reggeltől estig mennek a gyümölcsök, olajos magvak, otthon pedig turmixok zabbal.
2021. okt. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy enyhén hízékony vagyok, és nem bírok leszálkásítani. :/ Nem tudom hogy kell. Pedig elég sokat edzek, időben talán nem de intenzitásban mindenképp.
2021. okt. 29. 12:09
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Tökmindegy hányszor/mikor/mennyit eszel, az összbevitel számít. Ha az kevesebb mint amit elégetsz akkor fogyni fogsz. Kész.
2021. okt. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha kiszámolom működni fog? :)Csak a kiszámolós működik igazán?
2021. okt. 29. 13:58
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az a legegyszerűbb módja, leghatásosabb, legkönnyebben nyomon követhető módja a fogyásnak, ha van egy kalóriára kiszámolt diétád, amivel deficitbe kerülsz. Ha ez tartós, akkor fogyni fogsz, azaz szálkásodni. Szimpla matek, semmi varázslat.
2021. okt. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért jó kiszámolni, mert nincs aggódás, hogy hú most túlettem magam vagy nem. Benyomod amit aznap kell és csókolom
2021. okt. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket. ;)
2021. okt. 29. 18:57
 8/8 anonim ***** válasza:
En kb 4 orankent eszek. Reggel meg edzes utan viszem be a legtobb cht. Az utcso kajaba nincs ch. A maradek makrokat meg elosztom 2 fele.
2021. okt. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!