Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért olcsóbb a Gymbeam mint...

Miért olcsóbb a Gymbeam mint a Biotech?

Figyelt kérdés

A Gymbeam német márka nem kéne hogy gyengébb legyen gondolom.

Pl. Egy 90 kapszulás CLA a Gymbeam oldalán 2640 Ft még a Biotech nel 4100

Gondolom benne van az is hogy a Biotech nek látványosabb a csomagolása de ekkor különbség miért van ?


2021. nov. 1. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Mindenki idióta, aki Biotech-et vesz (vagy csak nagyon tudatlan).

Magyarország leghíresebb márkája (a Scitec mellett), ezért kerül ennyibe.

2021. nov. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tobbet koltenek reklamra, tobb a kiadasuk igy dragabban kell adniuk.. vagyis adhatjak szerintuk.. de van ezer masik marka ugyh sokra nem mennek vele 🤷‍♂️
2021. nov. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Biotech - Scitec egykutya. Akik cianokobalamint meg oxidokat, raknak egy vitaminkészítménybe, azokat a legnagyobb jóindulattal sem nevezném szakértőknek.
2021. nov. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gymbeam amugy Szlovák en ugy tudom.
2021. nov. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Dehogy német.. szlovák. Csak a központ van Németországban, de eredetileg Szlovákiából indultak és a kiszolgáló létesítmények is ott vannak.

Ugyanolyan szélhámosok, mint a Myprotein, a kamu akcióikkal. Majd ők is kapnak egy többszáz milliós büntit, aztán észhez térnek.

2021. nov. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy a különbség?
2021. nov. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Milyen kamuakciókról beszélsz?

És mire kapott a másik több százmilliós büntetést?

Linkelnél vmit?

Szerintem egészen jó árk vannak, ha azt nézzük, hogy drogériákban meg patikákban mit lehet kapni (mekkora hatóanyaggal) és mennyiért.

2022. febr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ok, rákerestem. Olyan árat tüntettek fel régi árként, amennyibe nem is került korábban a termék.

Kb minden második webáruházat meg lehetne emiatt büntetni. Ezzel nem védem őket, de még így is jó árban vannak, és ha annyiért, amit látsz, megveszed, akkor azt jelenti, hogy neked megérte annyiért.

Én legalábbis jobb áron nem találtam, mint a GB.

És meg is nyugodtam, mert ez a másik cégnél csak egy marketing technika, nem pedig az volt a gond, hogy sima lisztet adtak el fehérjeként, vagy az egyebekben ne lett volna benne a hatóanyag.

2022. febr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Emelget azért a gymbeam. Már mogyoró vajat sem veszek ott, most meg a fehérje árát emelték 1400 Ft-al többre.
2022. márc. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!