Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most vettem egy 1 hónapja...

Level 9.1 kérdése:

Most vettem egy 1 hónapja lejárt biotech usa-s proteint2,3kg (bontatlan) Azt olvastam , hogy elvileg fél évig még birnia kell. Mik azok a jelek amik arra utalnak ,hogy lejárt?

Figyelt kérdés

2021. nov. 4. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Ha hasmenésed van tőle, az például egy jel.
2021. nov. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
semmi bajod nem lesz tőle, még fél év után sem.
2021. nov. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Tolj mellé gymbeam-es emésztő enzimet
2021. nov. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Üzletben vetted? Mert akkor vissza kell vinni.
2021. nov. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A fehérjepor nem tud róla, hogy neki pontosan 2022. május 1-én le kell járnia.


Viccet félretéve, az élelmiszereknél úgy tudom, hogy a lejárati dátum az az élelmiszer állagának a megváltozására utal elsőként, nem pedig a megromlásra, ugyanakkor valamennyi ráhagyás is szokott lenni, tehát szándékosan rövidebbre szabják a lejárati időt, mint, hogy ténylegesen elkezdene megromlani.


A zöldségkonzerveknél biztosan így van, hogy lejáratot követően még egy év múlva is megeheted. De az előző munkahelyemen pl. volt egy kukorica konzerv, amit 2005-ben gyártottak, 2010-ben járt le és 2018 környékén ettem meg. Semmi bajom nem volt tőle.

2021. nov. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!