Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Skinny fatként hogyan tudnék...

Skinny fatként hogyan tudnék izmot építeni, zsírt leadni?

Figyelt kérdés

Tudom, megannyi kérdés volt már ennek kapcsán, én is sok videót néztem, de valahogy mégsem sikerül változnom.

190 cm vagyok, 80 kg, szeretnék izmosabb lenni és hasi zsírt leadni (tudom nem lehet csak onnan fogyni...). Vékony alkatom van, mégis zsíros a hasam, amit azért sem értek, mert többet edzek és jobban eszem, mint jópár haver, akik szar kajával és nem edzéssel is kockás hassal rendelkeznek.

Amin már változtattam:

Beépítettem az étrendembe, hogy minden nap 1x egyek zabpelyhet, dióval, chia maggal, mandulával, napraforgómaggal, ehhez rizsfehérjét teszek és rizstejjel iszom.

Nem iszom cukros üdítőket és házilag készített kajákat eszem, igyekszem napi 1x csirke/sertés + rizs kombót is enni zöldséggel. Gyümölcsöket, mogyorót is fogyasztok.

Heti 3x igyekszem eljutni a konditerembe, 1,5 órát edzek, magamhoz képest nagy súlyokkal, amennyivel megy, utána protein shake.

Letöltöttem kalóriaszámláló appot is, azt látom, hogy többet kéne ennem, még több fehérjét bevinnem, 85 kg a cél, van amikor sikerül is elérnem a napi mennyiséget, de sokszor már azt érzem, hogy egyszerűen nem esik jól többet ennem és mellette napi 3x is nagywc lesz.


Tudom, ott van a HIIT kardio, amivel lehetne zsírt égetni, de amikor azt látom, hogy haverok, akik nem edzenek és szarul esznek vagy amikor kondis haver, aki sose kardiózik vagy hasazik, de mégis kockás a hasa, akkor nem szívesen választanám a kardiózást, főleg úgy, hogy amúgy nekem nagyobbnak kéne lennem és izmosabbnak, mert a karom, vállam, mellem vékony, hiába edzem őket.


Negatívum rólam: kb 2 hetente, ha elmegyek bulizni, akkor iszom alkoholt. Illetve néha nem vetem meg a pesti pipis hamburgert sem, de úgy olvastam, hogy vékonyabb alkatnál ez még nem kéne vészes legyen, mivel nem viszek be elég kalóriát.. (jó nyilván nem mindegy miből viszed be)


Anélkül is lehetne izmosabb alakom és lapos hasam, hogy heti 4-5x lejárnék edzeni és kb csak tisztán kajálnék egy vagyont ráköltve? Genetika, ami nálam közrejátszik? Tanácsokat szeretnék kérni.



2021. nov. 5. 13:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
68%

4x nálam azért jobb mert jobban szét tudom bontani az izomcsoportokat.

Én másfél órát edzek kb (vagy majdnem). De az utolsó 20-30 perc már csak vádli,meg hasgyakorlatok, amit lehet akár mindennap edzeni.

2021. nov. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!