Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha kondiban guggolást vagy...

Ha kondiban guggolást vagy csípőemelést szeretnék csinálni azt hol tudom? Ott a tükör előtt ahol vannak kisebb súlyzók? Illetve ha ott akkor pl a csípőemelést a padon csináljam? És ha pl kettlebellel szeretnék felhúzni akkor azt is ott?

Figyelt kérdés
Bocsánat csak még kezdő vagyok és félek,hogy elrontok valamit.
2021. nov. 7. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
A labreszlegen szokas :) guggolni inkabb guggolo alvanynal, erokeretbe, smith keretbe. Ha nincs kulon gep es sullyal kell csipoemeloznod sztem azt is a labreszlegen.. arra pl tokjo a smith keret egy paddal
2021. nov. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát szerintem nincsen külön lábrészleg,csak lent van egy nagy tükör tele kézi súlyokkal,illetve fent is van egy
2021. nov. 8. 18:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Erdekes terem 🤔 nincs guggolo alvagy se erokeret se labgepek? Hat akkor ott ahol elfersz 🤷‍♂️ ahol a tobbiek is csinaljak
2021. nov. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De van keret és ott vannak lábgépek is,de szerintem nem kifejezetten az a lábrészleg
2021. nov. 8. 22:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Padláson nézz körbe
2021. nov. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!