Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi ez a tápkieg macska-egér...

Mi ez a tápkieg macska-egér játék itt?

Figyelt kérdés

Rengeteg a tápkieg kérdés-válasz itt. A válaszadók nagy része elítél minden tápkieget: fehérje,"tömegnövelő" aminósavak,kreatinok...stb.

Azt mondják felesleges mert a kajának kell fullosnak lenni..

Igen,de a fehérje por nem "kaja"?



2021. nov. 9. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Valóban több millió tápkieg kérdés van kiírva napi szinten. Ne írj ki annyit, foglald el magad mással, és akkor nem kell ezen stresszelned.

De amúgy igazad van, ducibuci: a fehérje por végülis kaja.

2021. nov. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elég sok van. Gondolom égető szükségét érezted még egynek
2021. nov. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
fehérjeport szerintem nem szidja senki, annyi hogy nem nehéz nélküle tartani a makrókat. Amivel gond van az az ilyen bcaa, tömegnövlő stb
2021. nov. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19%

Nem tudom, én csak azt tudom hogy a kollagéntől jól növök, a pepdites óta megy csak úgy dobálom strongman edzésen a kősziklákat

Godnolkozom hogy megbolondítsam egy kis argininnel, meg dupla adag kreatin mátrix hiper monohidráttal. Csak a vesém bírja meg..

2021. nov. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
28%
Sokat szoktál enni?
2021. nov. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!