Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van ennyire durvén...

Miért van ennyire durvén széttrollkodva a topik?

Figyelt kérdés
Minősíthetetlen vicc az egész. Vagy troll kérdésekkel van tele, vagy normális kérdéseket trollkodtok szét

2021. nov. 12. 12:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

Ducibucis,troll vadászó felhasználó(t) kérdezd.

Amúgy amit ő(k) csinálnak az a trollkodás,hogy én is látom egy normális kérdésnél is oda írja hogy troll kérdés vagy ducibuci. Vagy tele trollkodja.

Mindezt két álprofilról. Tápkieg,edzésterves,segítségkérés kérdés,tanácsadás teljesen off lett itt. Mint ha csak övé lenne az egész topik.

Mellesleg ha ebbe a ducibuci nevű egyénbe szerelmes ( feltételezem hogy meleg,ezért látja mindenütt őt) beszéljen vele privátba. Ha meg valami nem tetszik itt akkor ne olvassa ezt a fórumot.

Jelenteni kell a moderátorok felé,én is írtam már nekik azt mondták kitiltják,hát ez nem sikerült eddig.

Ez a kokkos is K.vára idegesítő a kokszos kérdéseivel. Hiába a jelentés,semmi.


Most az fog következni én vagyok ducibuci,vagy a genetikailag selejt troll... marhára nem.

2021. nov. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
Jelenteni kell őket és kész. Majd az adminok hátha előbb utóbb megunják ezt az alapból unalmas vitát már.
2021. nov. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

De hiába jelented, hemzseg a topik :D

Sokszor full ugyanaz a stílus, maga a téma is szóval gondolom 1 esetleg max 2-3 ember nyomhatja itt fullban...

Fura az is, hogy már koxos kérdések is kint maradnak mintha kb nem lenne moderáció

2021. nov. 12. 13:16
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Igen, amúgy ez tényleg olyan. És aktív kommentelő az szerintem is csak pár ember, a többi maximum csak értékelget, pipálgat. Rohadt sok ducibuci álprofil is van forgalomban, ami mögött ugyanúgy egy idegbeteg ember áll. Szóval tényleg elég extrém helyzet van itt, és tényleg ducibuci fellépésénél kezdődtek a dolgok. Bár én csak ez elmúlt egy évben vagyok itt aktív. Előtte nem tudom, milyen állapotban volt a topik.
2021. nov. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

Minden meg volt kérdezve ezerszer és meg is voltak válaszolva. Ha van egy normálisnak tűnő kérdés már ott is úgy vagyok, hogy talán ez is csak trollkodás. Na meg testépítésben a kérdések egy jelentős része minősíthetetlen: "dagadt vagyok és lusta, hogyan lehetne belőlem nyárra szuperember, légyszi írjatok nekem egy étrendet receptekkel és egy edézstervet köszi" "hogyan legyen nagy seggem?" ez megy folyamatosan.


Ami lemaradt: vádlid mekkora? Hány sorozat megy rá? Heti háromszor leedzed?

2021. nov. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

Így van! A kérdések legnagyobb része trollkodásból van kiírva. Hiába tűnnek normálisnak, ugyanaz az ember írja ki őket más profilról, magát mindig más személyiségnek kiadva. Időnként nem csak kort, hanem nemet is változtat az illető 🤣

Ha táplálékkiegészítős; YouTube fitnesses; kokszos; nem fejlődők, pedig mindent jól csinálok; lány vagyok és fogyni akarok fenékről; újabban kettlebell és saját testsúlyos edzésterv; otthoni edzésprogram típusú kérdést látsz, abban biztos lehetsz, hogy ugyanaz az ember írja ki, csak más profilból, magát valaki másnak kiadva. Félelmetes amúgy 😃

Én is élveztem még anno 15-16 éves koromban a fórumozást, mert egy szerepjáték volt gyakorlatilag. Aztán a gyerekkorral ez a cringe baromság elmúlt. Az para, hogy valakinek ez felnőtt korában sem múlik el.

2021. nov. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2021. nov. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%

7: Anonim fórum,azt kérdeznek amit akarnak és nem szabályellenes. Ha ez nem így lenne nem lenne értelme ezt a fórumot fenntartani.

Nem hinném,hogy "troll" lenne a srác,csak egyszerűen kezdő,és lusta végig olvasni a topikot,és az értelmesebb válaszokat,vagy böngészni a neten a témával kapcsolatosan. (Lásd: kezdő testépítés)

2021. nov. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2021. nov. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2021. nov. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!