Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen szabály szerint táplálk...

Milyen szabály szerint táplálkozol? Èrzésre eszel, vagy számolsz?

Figyelt kérdés
Minden tanácsot szívesen fogadok!
2021. nov. 12. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Évek óta pontosan kiszámolt étrend van, grammra mérem a kaját. 2-3 havonta pedig van egy csalókaja pl pizza vagy lepény, édességet egyáltalán nem eszem.
2021. nov. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Egyelőre érzésre, de a fehérjére azért odafigyelek, hogy a minimum meglegyen. Azt se grammra, csak (egyszerű példával) úgy hogy 1kg csirkével csináltam kaját, akkor annak kb a fele fogyjon el egy nap. Biztos, hogy gyorsabban fejlődnék, ha tökéletesen be lenne lőve a kajám, de amíg tűrhetően fejlődök, addig nem kínzom magam a számolgatással.
2021. nov. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Teljesértékű növényi étrendet követek, nem számolgatok semmit, nincs rá szükség.
2021. nov. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

1 éve számolok kalóriát, nekem ez vált be minden tekintetben, legyen szó fogyásról, vagy izomépítésről.


Bár, mivel kollégista vagyok ezért péntekenként járok haza hulla fáradtan, éves nélkül, mellé egy lábedzéssel.. Ilyenkor nem nagyon szoktam számolgatni, ami jön, azt eszem.(bár a kalóriára figyelek, csak megengedek magamnak több dolgot is) (ha meglátok egy csokit az asztalon nem undorodok tőle, hanem szó nélkül megeszem.. Nem versenyre készülök, hobbi sportoló vagyok, és így is rettentően fejlődök.)

2021. nov. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én igazából, csak a fehérjét és a kalóriát nézem. Nekem nem befolyásolja, hogy a maradékot zsírból vagy ch-ból viszem be.
2021. nov. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!