Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek is szánalmas az,...

Szerintetek is szánalmas az, aki így viselkedik a konditeremben?

Figyelt kérdés
A múltkor a konditeremben ahova szoktam járni, épp az egykezes kézi súlyzókat tartó állvány előtt álltam és kerestem a 12 kg-t, majd amikor levettem volna, a hátam mögül egy férfi hang megszólalt: "Azt használom!" Hátranéztem és egy 30-as srác volt, nem egy kigyúrt fajta, sőt inkább ilyen magas és vékony forma, nem is láttam még ott előtte. Nekem eléggé olyannak tűnt, mint aki kicsit sokat képzel magáról, ilyen tipikus jó beosztásban dolgozó, kimért, másokat lenéző alak. Nem akartam vitatkozni, így megkerestem a 14 kg-t és levettem az állványról, majd odavetettem a srácnak, hogy: "Ez is jó lesz!" Erre ő csak zavarodottan vigyorgott, miközben az arrogancia csak úgy sütött a képéről. Semmi köszönöm vagy hasonló... A hely tele volt csajokkal is és szerintem mások is hallották. Szerintetek is gáz az, ha valaki így viselkedik egy konditeremben? Mégis, honnan kellett volna tudnom, hogy ő épp azokat használja, főleg, amikor vissza van rakva? Vagy talán azt hitte, hogy a teremben mindenki azt lesi, hogy ő mit csinál? Egyáltalán minek rakja vissza, ha még használja?? Kivagyok az ilyen emberektől! Mi a véleményetek? Ti is tapasztaltatok hasonlót? Ti hogy reagáltátok volna le a szitut? 34/F

2019. márc. 19. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Ezert edzek itthon. Ennyi.
2019. márc. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
én nem adtam volna oda.. a helyén volt.. nem használta
2019. márc. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Ha valamit használok, akkor nem teszem vissza a helyére, hanem a törölközőm mellé rakom (ha az nem lenne ott, azt hinné az ember, hogy szabad,csak valamelyik paraszt cseszett visszatenni). Szerintem nem neki volt igaza.

Parasztok meg mindig vannak, el kell magyarázni nekik szájbarágósan, kicsit hangosabban, hogy mi a termi etikett (pl. leveszed magad után a tárcsákat, visszateszed azt a fekpadot a helyére, amit átcipeltél a terem másik végébe). Csak hogy érezzék a törődést.


De azt nem értem, a csajok hogy jönnek ide.

2019. márc. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 Azért említettem, hogy lányok is voltak a környéken, mert szerintem előttük is direkt produkàlta magát ezzel a nagyon bátor beszólàssal.
2019. márc. 19. 19:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez tok atlagos egy konditeremben. Nem kell kiakadni ilyenen. Mint az utcan, ott is vannak bunko, kedves, arrogans vagy jofej emberek. Itt sincs maskeppen. Minden embertipus megtalalhato. Engedd el ezeket. Add oda neki vagy kerdezd meg hogy nyomhatsz-e egy kort amikor kovetkezonek pihen?! Es ennyi.
2019. márc. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnos az élet minden területén megtalálhatóak ezek az arogáns, beképzelt, nagyképű emberek... Főleg lányok előtt viselkednek így, mert azt hiszik, hogy ez mennyire menő... Közben meg szánalmas... Általában azok az emberek próbálnak kitűnni a nagy szájukkal, bunkó/lenéző stílusukkal egy társaságban, akik mással nem tudnak... Írtad is, hogy nem volt túl izmos, inkább az a vékony forma. Nyilván ezzel ő is tisztában van, ezért mással próbált villogni a csajok előtt... Azzal, hogy megmutatta mekkora bunkó... Láttad edzeni később azzal a súlyzóval? Mert a leírásod alapján én azt is kinézem belőle, hogy nem is edzett vele, csak épp kapóra jöttél neki egy kis "menőzéshez". Sajnos sokan gondolják azt, hogy a bunkóság menő... De nem, nem az... Tuti a lányok is kibeszélték a végén, hogy mekkora paraszt...


Sajnos mi is találkoztunk már sok ilyen emberrel... Volt aki megkérdezte tőlem, hogy az jó-e ha edzés után gyümölcscukrot eszik 150g-ot. Mondtam, hogy nem jó... Erre iszonyatosan beképzelten elkezdett emelt hangon, fellengzősen, lenézően, kioktatóan visszaszólni:


Mér'? Mér'? Mér' nem jó? Ne mondjad már nekem, hogy nem jó... Na mér' nem jó, na mondjad, mér'? Na mondjad!!! Az egészséges, mér nem jó'? Mondjad!!!!!


Elmondtam neki, hogy a gyümölcscukrot máshogyan használja a szervezet, nem tudja közvetlen az izmokba juttatni, a májban tud raktározni belőle, de ha az ottani raktárak tele vannak, akkor megy a zsírraktárba stb... Tehát magyarul el is hízik tőle, és a glikogén raktárakat sem tölti vissza edzés után.


Erre ő: Mer'? Az egészséges!!! Ne mondjad, hogy nem egészséges!! A gyümölcscukor egészséges!!!


Annyira buta volt, hogy fel sem fogta mit mondok neki. Mindig ugyanazzal érvel: "egészséges"


A beszélgetést úgy zártuk, hogy ilyen flegma lenéző vigyorral az arcán elsétált, majd az első vele szembejövő embernek elkezdte mondani gúnyosan, hogy mekkora hülyeségeket mondtam, mert hogy ő a "gyümölcscukor gyárban" dolgozik évek óta, és tudja hogy az nagyon egészséges...


Jelzem én akkor már 15 éve jártam edzeni, számos igen komoly versenyeredménnyel a hátam mögött, neki meg ez volt a 2. edzésnapja... Kb. 2 hetet járt edzeni... Szerintem azóta is azt terjeszti, hogy mekkora hülyeségeket mondtak neki a teremben, és hogy ő mennyire okos, mert a gyümölcscukor egészséges! Csakhogy ő nem ezt kérdezte... hanem azt, hogy edzés után megfelelő tápanyag, vagy nem...

Annyira buta volt, hogy még a saját kérdését sem tudta felfogni, nem hogy a válaszomat...


Összegezve: Ne foglalkozz az ilyen emberekkel. Vagy nagyon buták, vagy valamilyen pszichés betegségben szenvednek...


A 14kg-os súlyzóval egyébként is jobban jártál, egy kis plusz terhelés sosem árt ;)

2019. márc. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úristen, micsoda történetek, csak fogom a fejem és azt se tudom hova nézzek :D
2019. márc. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#5 Van igazság abban amit írsz, de én már egyre inkább megmondom az ilyeneknek a magamét vagy valahogy megpróbálok visszavágni, mint itt is, hogy levettem a 14 kg-t és a képébe mondtam, hogy "Ez is jó lesz!" Ergo, hogy nem tudott megszívatni azzal, hogy kisajátítja a súlyt, amit nem is tudom, hogy egyáltalán tényleg használt-e... Én már az utcán is visszaszólok vagy mint legutóbb a középvezetőmnek, amikor szívatni próbált. Túl sokáig nyomtam el az ilyeneket magamban és mindig én voltam az, aki nyelt... hát most már nem fogom ezeket a dolgokat annyiban hagyni. Még akkor sem, ha nekem jönnek. Nem azt mondom, hogy mindenkivel vitatkozni kell, de az embernek ki kell állnia az igazáért, mert ha folyton csak őrli magát és azon agyal, hogy miért nem állt bele a dolgokba, az idővel ki fogja készíteni. Nem szabad hagyni ezeket a gyökereket élősködni, ki kell osztani őket amikor csak lehet.


#6 Ahogy megfigyeltem, a lányok rohadtul nem foglalkoztak ezzel a dologgal, szóval eléggé kapufát lőtt a srác. A Te történeted is jó, tényleg nem semmi mekkora tapló emberek vannak... Segíteni akarsz valakin, átadnád neki a tudásod és a tanácsaid, erre elkezd veled hőbörögni... Szerintem örüljön, hogy egyáltalán szóba álltál vele... Tudnék még én is mesélni, de azt azért hozzá kell tennem, hogy szerencsére nagyon sok értelmes ember is van a termekben és ezek a történetek azért nem mindennaposak, persze attól még bosszantó, ha ilyen hülyeség miatt zökkentenek ki az edzésedből. A gyökerek idővel gyorsan lekopnak vagy olyan helyre mennek, ahol foglalkoznak velük. Én is kaptam kéretlen, kicsit kioktató tanácsokat is (nem olyat, mint amilyet Te adtál), volt méregetés, szemmel szúrás, és sajnos sokszor a személyi edzők sincsenek a toppon, ami a konditermi etikettet illeti, már ha van olyan. Néhánynak elmagyaráznám, hogy attól, mert ő unatkozik, nem feltétlenül kell a másikat méregetni, bámulni. Mindegy, tényleg van mindenféle ember, de szerencsére még a normálisak vannak többségben. Legalábbis azokban a termekben, ahol eddig volt szerencsém edzeni.

2019. márc. 20. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!