Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tényleg fűt az izom?

XXNeonSmashXx kérdése:

Tényleg fűt az izom?

Figyelt kérdés

Mostanában kezdem észre venni, főleg ahogy jön a tél, hogy körülöttem mindenki fázik, +réteg ruhát vesz fel, miközben én is érzem, hogy hideg van, de nem fázom, nem leszek libabőrös, talán még jól is esik a hűvös.

Éppen tömegelek és egyre jobban megy az edzés. (7/7 nap edzés, napi 2x)

22/F



2021. nov. 30. 22:42
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
65%
A kérdezőt biztos hogy nem az izmai fűtik, de amúgy van ilyen szerintem is. Én például nem szeretek téli kabár alá pulcsit venni, hanem csak vmi vékonyabb pólót, meg például sinán kimegyek az utcára rövid nadrág+ pólóban. Múltkor a szomszéd meg is jegyezte hogy jól bírom, mondtam neki, "ja aki gyúr az nem k.rva" (amúgy nem vagyok naturál ;))
2021. dec. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
19%
Heti 1000mg testoval nekem is melegem volt telen
2021. dec. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 varlamov ***** válasza:
31%
7/7 edzés? Napi 2x? Azt meg hogy? :D Pihenés, regenerálódás hol van? Ezért kérdezték, hogy naturál vagy e.
2021. dec. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 varlamov ***** válasza:
35%
Jaajj, most kapcsolok, troll a kérdés :D
2021. dec. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Istenem..de sok egyszerű ember van. Nem logikusabb, hogy egy csont és bőr ember hamarabb fázik? Nincs " szigetelés" a hideg hamarabb eléri a belső szerveket. Egy izmosabb, vagy akár zsirosabb test nagyobb, ezártal jobban tartja a hőt. 1 deci tea is nehezebbeb hűl ki, mint az 1 liter.. mellékesen 20 évet éltem le 60 kg alatt.fázòs voltam. Kb 30 kg izomzatot épitettem fel néhány év alatt. Szinte sosem fazom, viszont sokkal nehezebben birom a meleget, jobban izzadok.
2022. máj. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
" könnyeben hűl ki" bocsi
2022. máj. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
53%

30kg izom pár év alatt... Gondolom naturálban..

Mesélj még...🤦

2022. máj. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Mesélek szivesen. Igen naturáltan kimaxoltam azt, amit testem birt. Elektromos méréssel a 16 kg-os izomtömegem 42 kùszott, persze a sùlyom nem csak 28kg nőtt, hanem 40. 16 éves koromig nem fogyasztottam hùst. Majd 4 évig keményen edzettem, tisztán nagy mennyiséget ettem és éjszaka is felkeltem enni..szòval a legideálisabb életkorban kitartòan és jòl edzettem.+ volt intelligenciám már akkor is, tehát elengedtem a videòkban látott nagy sùlyokat a 6-8 ismétlést és 14-16 sorozatokkal dolgoztam. Sokat segìtett, amikor a jelenlegi legnagyobb magyar testépìtőt láttam felvenyomni 90 kilòval.Nem ez az átlag tudom. 20-25kg + izom már sùrolja a naturál vonal határát. 17-es..azért, mert te képtelen vagy rá..nem biztos, hogy más is:)
2022. máj. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
"44"
2022. máj. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Tudod mit legyen igazad:D

Szeretnél te ilyen ducibuci lenni. Látom fáj, hogy te neked ennyi kitartásod sosem lesz. Minden jòt:)

2022. máj. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!