Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tényleg fűt az izom?

XXNeonSmashXx kérdése:

Tényleg fűt az izom?

Figyelt kérdés

Mostanában kezdem észre venni, főleg ahogy jön a tél, hogy körülöttem mindenki fázik, +réteg ruhát vesz fel, miközben én is érzem, hogy hideg van, de nem fázom, nem leszek libabőrös, talán még jól is esik a hűvös.

Éppen tömegelek és egyre jobban megy az edzés. (7/7 nap edzés, napi 2x)

22/F



2021. nov. 30. 22:42
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Testvér... Ez már féléves a kérdés és most böfögsz ide...

Örülök hogy "testépítőnek" hiszed magad.... És ha ennél is ostobább vagy mint most el is hiszed, amit álmodsz jelenleg...

Senkit nem érdekel,mennyi "izmot" szedtél fel,aminek a nagyrésze víz meg zsír,csak a hozzád hasonló laikusok hisznek a szenzoros mérésnek... :D


Rohadtul idegesítő már a trollkodásod a fórumon ducibuci....

2022. máj. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Még szerencse, hogy nem te döntöd el mikor válaszolok.

Te okoskodsz..kezdjük ott, hogy nem létetio ember, aki naturálon tisztán növelne izmot. Itt nem én trollkodok,hanem te. Nagyon ingerszegény, sivár életed lehet,ha ebben éled ki magad. Azért megy nagyapád másképp játszott veled, mint ahogy kellett volna..attòl meg ne igy éld ki a vágyaid. Szia:))))

2022. máj. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Lacika.. Attól hogy eltávolítottad a profilneved még tudják a moderátorok és mások is. Bátor vagy hogy már csak anonim módon tudsz pofázni...

Szerintem te összekeversz anyáddal,aki a tesójával is együtt volt,és úgy született egy ilyen ork mint TE!

2022. máj. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

"létetio ember"

Tanulj már írni te hülye primitív...

2022. máj. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Szerintem te vagy primitìv. Én kérdésre válaszoltam. Már az megmutatja mekkora nyomorék vagy, hogy abba kötsz bele, hogy fél éves a kérdés:D vagy abba, hogy este 10 kor pontatlanul ìrtam és nem olvastam vissza.

Tipikusan egy élettelen, haszontalan ember lehetsz, aki online éli ki a vágyait. Figy. Te is járj edzeni.. talán leköt majd és nem az tesz majd boldoggá, hogy itt trollkodsz. A nevem elrejtettem? Igen kb tegnap délben. De nyugi én hiszek a karmában. Talán a következő életben nem leszel egy ilyen gerinctelen csiscskagyász:) puszi a papának.

2022. máj. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
De ritka nyomorék lehetsz hogy még ezen kattogsz ducibuci..
2022. máj. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Látom homokos is vagy... 😂😂
2022. máj. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!