Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Legyen így láb edzés ma?...

Legyen így láb edzés ma? (sérülés?)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Múlthét szombat óta hirtelen elkezdett fájni a bal térdem fenti része. Valószínű a pénteki láb nap miatt, viszont nem értem hogyan, mert szabályosan edzek és ugyan úgy, ahogyan eddig láb napokon..

Eddig nem foglalkoztam vele, azóta volt 1 láb edzésem kedden (heti 2x edzem meg), és azóta rosszabbodott a helyzet.

Ülve van olyan pozíció amikor nem fáj, van olyan, amikor igen.

Amikor lépek néha fáj, néha nem.


Úgy érzem, hogy tudnék edzeni ma, viszont nem szeretném, hogy még rosszabb legyen


Okosabb döntés kihagyni a mai napot?



2021. nov. 26. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Okosabb.

Ha pedig nem múlik egy hét múlva se, akkor irány a reumatológus/ortopédus/gyógytornász.

Szoktál nyújtani és hengerezni?

2021. nov. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos csak ritkán, nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, de ezek után komolyan fogom venni ezt is az biztos.
2021. nov. 26. 09:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ember sajnos mindig a saját hibáiból tanul.

Ha a következő napokban nincs változás, akkor irány egy szakember.

2021. nov. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ez komoly kérdés lenne, fognám a fejemet hogy ilyet tényleg meg kell kérdezni egy anonim fórumon.
2021. nov. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Eddig nem foglalkoztam vele, azóta volt 1 láb edzésem kedden (heti 2x edzem meg), és azóta rosszabbodott a helyzet."


Emiatt teljesen egyértelmű, hogy pihentetni kellene

2021. nov. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!