Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lean Bulking alkalmazásával...

Lean Bulking alkalmazásával elvileg hány kilót kéne felszednem 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés
2021. dec. 19. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Minek? Ugyanúgy fogsz fejlődni mérsékelt kalória többlettel is, és azért itt már a kalória is van olyan magas, hogy egy flexibilis megközelítéssel kiéld a vágyaidat. Ellenben, ha nem figyelsz a kalóriara, semmivel nem fog több izom jönni, aztan kinlodhatsz a hosszas kalóriadeficittel, es talán, a végén még rosszabbul is jossz ki az egészből, mert megy le izom a hosszas "dieta" alatt, de ha nem, akkor is szopás az a hosszú dietázás.


Van egy olyan sejtesem, hogy a

Diet Gainz-es csávó ihlette a kérdésed, és bár sok okosságot mond, de sok esetben megzavarják az agyát az indulatok és az, hogy ő éppen mivel szimpatizál bármiféle tudományos oktol függetlenül.

2021. dec. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fingom sincs, mi az a diet gains...
2021. dec. 19. 13:59
 3/6 MadSeal ***** válasza:
100%

Ez attól függ. Kezdőként, szörnyen jó genetikával lehet ez eleinte akár 2-3kg is az első pár hónapban, hogy kimaxold a fejlődésed. Ellenbe ha már a növekedés belassul, vagy alapból nem olyan jól reagálsz az edzésre stb. szerintem havi fél kg-al is elég számolni, bár az ilyen mértékű változást már nehéz nyomon követni, nem is érdemes heti szinten módosítani (mérni azért igen).

Átlagban 1-1,5kgot szoktak ajánlani.

2021. dec. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Emberfuggo... de valszeg nemsokat. Jobban szamit inkabb a tukor ha tisztan tomegelsz.
2021. dec. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon összetett kérdés... Rengeteg tényező befolyásolja.

1. Jelenleg hány cm/ kg / testzsír százalékkal rendelkezel

2. Milyen gyakran és milyen típusú edzést csináltál/ csinálsz jelenleg.

3. Az étkezésed eddig milyen volt? Figyeltél/ nem figyeltél/ diéta / szálkásítás stb...

4. Lean bulking a cél - de milyen étrenddel tervezed ?


A saját példám tudom csak elmondani. 181 cm / 73 kg-ról indultam egy szálkásító időszak után októberben ~ 8-9 százalékos testzsírral. Heti 6 edzés- más fókusszal, szálkásítás.


Most 12.20 5kg kiló jött fel, kb 77-78 kiló között van a mozgósúlyom, erő és tömegnövelő edzést végzek leginkább (több szabadsúly, ismétlésszám változtatás, stb.) Nagyjából tiszta tömegelést próbálok, fehérje magasan tartásával de a (minőségi!) szénhidrát jelentős emelésével+ nyílván több zsír bevitellel mint előtte, mert kb nulla volt 3 hónapig... Gyorskaja, finomított szénhidrát felejtős. A szálkásításnál pontosan mértem, írtam mindent, most nem vezetem, de nagyjából az 5-700 kcal többletet igyekszem elérni. Szerintem az elején több jött fel, mint az utóbbi hetekben - szerintem a havi 1 kiló még jó is lehet ha nem zsírosodsz nagyon- de ezt figyelned kell és értelemszerűen ha zsírosodsz kicsit visszavenni a ch-ból és zsírból.. ez játék, kinek mi jön be! :) Sok sikert, jó egészséget!

2021. dec. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
32,4kg
2021. dec. 22. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!