KezdƑoldal » Sport, mozgĂĄs » TestĂ©pĂ­tĂ©s » Mit rontok el ? 😅

Mit rontok el ? 😅

Figyelt kérdés

A guggolĂĄsom, arĂĄnytalanul erƑs + a lĂĄbam is sokkal izmosabb. 130kg-vel szĂ©riĂĄzok 5x5-be (30kg-t 1,5 hĂłnap alatt raktam rĂĄ), fekvenyomĂĄs meg 70kg-vel sem megy 😭 (erre 2,5kg sikerĂŒlt ugyanennyi idƑ alatt). Arra gondoltam nem edzek lĂĄbat amĂ­g feljebb nem megyek, vagy nem tudom mit csinĂĄlhatnĂ©k, mert a guggolĂĄson mĂĄr megint tudnĂ©k emelni, de amĂ­g nem megy többel a fekvenyomĂĄs nem akarom. Szerintetek ?

190cm 17F 84kg



2021. dec. 22. 16:56
1 2
 1/12 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Ja meg kezdek kicsit arånytalan lenni, de lehet ezt csak beképzelem.
2021. dec. 22. 17:00
 2/12 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Miota edzel? Ha 70 kgval nyomsz gondolom nemregota. Van akinek alapbol jolmegy a guggolas mert olyan a testfelepitese.
2021. dec. 22. 17:45
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/12 anonim ***** vĂĄlasza:
Hát tesó nálam pont fordítva van 193 centivel. Érdekes hogy ilyen magassággal pont a guggolásod a legjobb.
2021. dec. 22. 18:42
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/12 anonim ***** vĂĄlasza:
73%
Egy igy eleg keves info. Miota edzel? Van valamilyen sport multad? Milyen a technikad? Es meg ezer kerdes. Igy latatlanban eleg nehez erre valaszt adni.
2021. dec. 22. 19:51
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/12 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
ValószínƱleg a magassågod miatt olyan a testfelépítésed, vagy mås a rostok arånya a melledben és a combodban.
2021. dec. 22. 19:56
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/12 A kĂ©rdezƑ kommentje:
HĂĄt kisebb nagyobb megszakĂ­tĂĄsokkal fĂ©l Ă©ve, de az inkĂĄbb 4,5-5 hĂłnapnak mondanĂĄm. (csak akkor hagytam ki edzĂ©st, ha beteg stb voltam, nem lĂłgtam el). Nem sportoltam elƑtte semmit. VĂ­zszintesig megyek le, ha ezt Ă©rtetted technika alatt.
2021. dec. 22. 20:19
 7/12 anonim ***** vĂĄlasza:
Akkor nemregota edzel. Guggolj vizszint ala ne csak felig 😀 Am valszeg genetikailag konyebben fejlodik. Edz 2x arra ami le van maradva
2021. dec. 22. 20:28
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 8/12 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Fölösleges kihagyni attĂłl a lĂĄbat. Nekem is sokkal jobban ment mindig. Kb. hasonlĂł magassĂĄggal Ă©s testsĂșllyal. ElƑbb Ă©rtem el testsĂșlyom duplĂĄjĂĄt guggolĂĄsban, mint a testsĂșlyom hĂĄromnegyedĂ©t fekvenyomĂĄsban. Nem mindnenkinek van egyforma adottsĂĄga mindenhez. Neked ez azĂ©rt jĂłval kevĂ©sbĂ© "arĂĄnytalan".
2021. dec. 22. 21:04
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 9/12 A kĂ©rdezƑ kommentje:

Okés köszi.


Akkor ez problémås mélység ? Egyébként high bar-al guggolok.


Nem baj ha tovĂĄbb növelem sĂșlyt?


Ja Ă©s szerintetek jobb lenne vagy tömegelni vagy szĂĄlkĂĄsĂ­tani, de ezt a szintentartĂĄst befejezni ? Mondjuk ezzel is szĂ©pen fejlƑdtem erƑbe, de izom nem hiszem, hogy nagyon jött rĂĄm.

2021. dec. 22. 23:02
 10/12 anonim ***** vĂĄlasza:

Ha jol Ă©rtem 2,5kg javultĂĄl 1,5 hĂłnap alatt?

Biztosan jĂłl nyomsz te fekve?

Lehet adottsåg ,de én inkåbb arra tippelek hogy te tricepszböl vållból nyomsz,nem mellizomból.

ProbĂĄlj utĂĄnnaolvasni ennek a problĂ©mĂĄnak,mert elĂ©g gyakori,h nem igazĂĄn Ă©rzik a gyakorlatot,nem fejlƑdnek,mert rosszul csinĂĄljĂĄk.

2021. dec. 23. 02:50
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!