Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit rontok el (hasizom erősítés)?

Mit rontok el (hasizom erősítés)?

Figyelt kérdés

Ezt a gyakorlatot végzem: [link]

A probléma csak azzal van, hogy a hasamat kéne edzenie. Ennek ellenére a hasamon egyáltalán nem érzem, a combomban meg annál inkább. Főként amiatt nem bírom már csinálni, mert elfárad a lábam. Mit ronthatok el? Vagy ez csak azt jelenti, hogy a lábam ennyire gyenge a hasamhoz képest?



2018. nov. 6. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges hogy valóban gyenge a combizmod és emiatt azt érzed jobban. De még az is lehet hogy helytelenül csinálod. Próbálj meg picit hátrébb dőlni, és amikor felhúzod a térded dőlj rá picit.
2018. nov. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Töltsd le a Google play áruházban a abs workout 30 dy later appot animációs igaz tele van jó gyakorlatokkal én azt csináltam 3 hónapig és izmos lett a hasam,de már 15 nap után látványos az eredmény a legjobb az,hogy vezetheted az étrended súlyod stb. De ez a youtuberól is csinálható szerintem az app jobb. Próbáld ki sok szerencsét
2018. dec. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!