Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy 4 kg-s kettlebellel...

Egy 4 kg-s kettlebellel naponta mennyit és hogyan kellene edzenem tricepszre és bicepszre, ha nyár elejére (mondjuk június) láthatóan nagyobb karokat szeretnék?

Figyelt kérdés
Kaptam egy 4 kg-s kettlebellt karácsonyra amivel az lenne a célom, hogy főleg tricepszre edzenék, hogy nagyobb karjaim legyenek. De emellett azért a bicepszre is szeretnék odafigyelni. Tudnátok írni egy "tervet", hogy naponta mennyit kellene edzeni, hogy június elejére látványosan nagyobb legyen a karom?

2021. dec. 25. 10:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
45%
Milyen népszerű lett mostanában a kettlebell.
2021. dec. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
63%
Csak karra akarsz edzeni? 🤨
2021. dec. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Igen. A hasammak nincs gond, a lábam pedig folyamatosan edzésben van, mert sokat túrázom és bringázom.
2021. dec. 25. 10:48
 4/26 anonim ***** válasza:
81%
🤔 lany vagy am?
2021. dec. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
45%
4 kilós súlyzó egy kezdőnek egy kevés. Én pl. 6 kilóval kezdtem nagyon soványan, akkor kezdett el látszani fejlődés amikor már 15 kilós egykezes súlyzóval is simán ment 10 ismétlés, de még akkor sem voltam valami izmos.
2021. dec. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
69%
4 kiló, max egy 50 kilós kiscsajnak elég, nem is értem, hogy szeretnél 4 kilótól nagyobb karokat.
2021. dec. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Hát köszi. Akkor feleslegesen vették nekem ezt a kettlebellt?
2021. dec. 25. 16:27
 8/26 anonim ***** válasza:
83%
Ebben a formában igen. Ez van, amikor háttértudás nélkül veszel valakinek valamit.
2021. dec. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
75%
Ne búsulj, súlylökést még gyakorolhatsz vele!
2021. dec. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%

A 4 kg egy kezdőnek teljesen jó, ha szabályosan akarja elsajátítani a gyakorlatokat.

Majd 2-3 hónap múlva vesz maganak egy magyobbat.


"Tricepsz erősítés

Így végezd helyesen a feladatot:


Állj csípő széles terpeszbe és fogd meg mindkét kezeddel a kettlebellt.

Emeld a fejed felé a kettlebellt.

Lassan engedd a fejed mögé az eszközt úgy, hogy csak az alkarod dolgozik, a felkarod végig mozdulatlan marad.

Amikor teljesen leengedted a kezed a nyakad mögé, akkor tartsd meg ezt a pozíciót egy rövid ideig, majd térj vissza a kiinduló helyzetbe.

Ismételd meg a feladatot többször."


Forrás:

[link]

2021. dec. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!