Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Volt már, hogy beléd kötöttek...

Volt már, hogy beléd kötöttek a teremben?

Figyelt kérdés
mi volt, hogy kezelted a szitut?

2022. jan. 2. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Nem, sosem volt ilyesmi.

Most biztos jön majd Béla, a trollok, és azok a kommentelők, akik leírják majd a kitalált-kiszínezett történeteiket, miszerint ők hatalmas konfliktusokat éltek már meg abban a csúnya konditeremben, de ezeket a válaszokat kétkedéssel fogom majd kezelni.

2022. jan. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem, olyan volt hogy valaki beszólt aztán az utcán megvártam sötétben..
2022. jan. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem neveznem belemkotesnek, de paraszt volt meg felkurt. Tobb helyen edzett az emberunk egyszerre es kiderult h azt a csigat is hasznalja (kb 5 percenkent...) amin en elkezdtem edzeni. Kb nekemrontott h en mi a faszt kepzelek ezt o hasznalja es orjongott. Szivesen kiutottem vna, de a torzshelyem ot meg sose lattam meg ott. Nemer meg egy kitiltast ugyh csak kinevettem es otthagytam.
2022. jan. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Nagyon sokáig egy lakótelepi kis konditerembe jártam, ahol szó szerint mindenféle ember megfordult. Voltak balhés tagok is, és persze voltak rendes állampolgárok is (a többség az utóbbi volt).

Volt néha egy-két bunkó, akik bepróbálkoztak nálam valamivel, de valamilyen hülye dumával leszereltem vagy kiröhögtem őket.

Olyanra volt egyébként példa, hogy ketten az öltözőben összebunyóztak valami pénzügyi vita folytán, de nem lett belőle komoly sérülés.

Meg olyan is volt, hogy két csávó addig provokálta egymást edzés közben, hogy az egyik megcsapta a másikat (már nem tudom, min ugrottak össze).

Aztán persze az érintetteket mindegyik esetben kitiltották.

2022. jan. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Nem,de én majdnem adtam egy parasztintegetőt, két 50 kilós zsíroshajú 17 éves roma gyereknek.

Röviden: Műtöttek a bal hónaljamban egy tályogot,és ugye emiatt az oldalemelés nem nagyon ment szabályosan. Erre szólt az egyik edző jóindulatból (persze nem tudta mi a helyzet),hogy nem jól csinálom,erre a két gyerek meg elkezdett rajtam röhögni. Ahányszor megláttam őket ökölbe szorult a kezem.

Mondjuk azóta nem járnak már,gondolom szedtek valami cigánykoxot amitől nem tudtak megnőni és ennyi volt az egész. Hát jobb is ha ilyenek nem járnak,nem arról van szó hogy roma,hanem arról hogy viselkedjenek és tiszteljék azokat akik edzeni járnak,nem csak pózolgatni a semmire.

2022. jan. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%
Kezdő simerősnek egyszer odaszóltak harminckilós fekvenyomás közben hogy "ez nem terhestorna".
2022. jan. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5#

Hagy röhőgjenek.Legalább vidám a hangulat.

2022. jan. 4. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!