Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tegyek? Hogyan izmosodjak?

Mit tegyek? Hogyan izmosodjak?

Figyelt kérdés
16 vagyok, 175 cm és kb 55 kg. Már sokszor nekikezdtem itthon az edzésnek, de motiváció híján abbahagytam 1 hónap után. Beláttam, hogy ez így nem mehet tovább, változtatnom kell. Menzás vagyok, így a kaját nem tudom teljesen megoldani, de sokszor adnak húst, ha "telezabálom" magam azzal, szerintem jó lehet. Kiegészítésként fehérjeporra gondoltam. Itthon edzenék kezdetben, hogy legalább valami kis izom legyen rajtam mielőtt a terembe mennék. Van itthon egy 10 kilós kézisúlyzó, és ennyi. Kérlek segítsetek hogy mit tegyek, nagyon szeretném elérni legalább a 60 kilót.

2022. jan. 3. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
"motiváció híján abbahagytam 1 hónap után" Ennyi a probléma. Csodák nincsenek.
2022. jan. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez is a kérdésem, nem lehurrogni kell... :D hogyan maradjon meg a motivációm?
2022. jan. 3. 16:28
 3/8 anonim válasza:
89%
legyen egy korrekt terved, és hasznos ha van 1-2 olyan haver akivel húzzátok egymást
2022. jan. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%

Kell egy logikusan felepitett terv, hogy hogyan fogsz fejlodni, milyen gyakorlatok mik utan jonnek, hogy lasd honnan hova tartasz.


Ha van kell egy barat, akivel huzzatok egymast.


Az edzes unalmas, hallgass vagy nezz kozben olyan sorit, musort, amire nem kell olyan nagyon odafigyelni.

2022. jan. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4%

Úgy látom neked is kapaszkodnod kell, ha erősebben fúj a szél.

Szép szál gyerök lehetsz.

2022. jan. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nekem is ugyanez a problémám.

Valahogy mindig eljutok egy darabig, aztán leül a dolog.

És minden alkalommal egyre nehezebb újra nekikezdeni

Szóval átérzem


Én egyébként 180cm vagyok, kb 65 kiló

2022. jan. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Át kell állítani az agyadat. Menj terembe, a súlyzók, eszközök látványa hátha beindít nálad valamit. A progressziót is sokkal könnyebb tartani ott, mint otthon 2db kézi súlyzóval.
2022. jan. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én a helyedben terembe mennék alapból, mert nekem régen sose jött össze az otthoni edzés és ahogy látom neked sem.


Nézz utánna edzésterveknek, gyakorlatoknak hogy hogyan kell őket helyesen csinálni, akár le is mentheted a listákat és edzőteremben megnézed mielőtt azt az adott gyakorlatot elkezdenéd.


A műsik hogy tűzz ki célokat, írd le 1-1 gyakorlatnál milyen súlyokkal dolgoztál hány repetíció mellett és szép lassan emeld a célokat.

2022. jan. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!