Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyobbnak fog a pulóver...

Nagyobbnak fog a pulóver alatt látszani az izomzat, ha van rajta némi (nem túlzó) zsírréteg is? Olyan vékonyabb, ektomorfra hajazó testű egyénnél, aki egyáltalán nem tudja magát rávenni, hogy merjen tesztoszteron és növekedési hormonokhoz nyúlni.

Figyelt kérdés

Itt a ruházatnak kettős szerepe van, egyrészt (már HA egyáltalán nagyobbnak fog tűnni a kisebb zsírrétegtől az izomzat) mutatja is, hogy van alatta izom, másrészt rejti is azt, hogy ne látszódjon a hosszú ujj (nyáron póló, most pulóver, mindegy) miatt a nem tökéletes/szálkás izomzat.


Lehet több év naturál után sokat segíthetne (ha a növekedési nem is, mivel az még rosszabb szer, de helyette legalább) néhány tesztoszteron kúra bizonyosan, de tényleg van aki egyszerűen nem mer ilyen durván károsít(hat)ó anyagokhoz nyúlni.



2022. jan. 5. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Igen, nyilván nagyobbnak fog tűnni. Egyébként neked komoly önértékelési bajaid lehetnek, illetve testképzavarod. Ha ettől jobban érzed magad akkor kokszolj be, de ha nem vagy versenyző, nem ebből élsz, miért csesznéd szét az egészséged miatta?
2022. jan. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
ok
2022. jan. 6. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első!! Miért vagy képtelen a FIGYELMES olvasásra?? Ne én kérjek már elnézést azért, ha te az ellentétét írod annak, amit én mondtam fent!
2022. jan. 6. 09:08
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
#4 Köszönöm. Azt sem tudom minek válaszoltam ilyen értelmetlen hülyeségre. Legalább ne használna fél mondatonként zárójelet.
2022. jan. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát figyelj.Ha valaki nem szálkás az látszik pulóverben is.

Keskeny derék kerek vállak.Ezek pulóverben is látszanak.Szval ha egy telibexart búvárruha testel azt akarod bemutatni hogy te milyen izmos vagy,akkor nem fog menni.

Pulcsiban max egy nagydarab fickó leszel,amiből van elég sok, úgy 40 felett főleg..Olyan aszfaltmunkás stilust ,de nem izmosat mutathatsz.

2022. jan. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Négyes, ha már ketten sem vagytok képesek egyáltalán az értelmező olvasásra akkor mégis mi a francnak véditek be itt magatokat???!!! Milyen jogon?!!


"Ha ettől jobban érzed magad akkor kokszolj be."


Homlokegyenest az ellentétét feltételezi rólam, mint amit mondtam!


Nehogy már én legyek a hibás, amikor már ketten sem tudtok semmit helyesen elolvasni.


Legközelebb majd a betörőnek lesz igaza, mikor rajtakapják lopáson és még őneki fog feljebb állni, mikor bizonyíthatóan ott van a kezében az ellopott tárgy...?


"Aki egyáltalán nem tudja magát rávenni, hogy merjen tesztoszteron és növekedési hormonokhoz nyúlni."


"De tényleg van aki egyszerűen nem mer ilyen durván károsít(hat)ó anyagokhoz nyúlni."


Ezzel kiszálltam. Semmi értelme nincs olyanokkal vitatkozni, aki nem képes valamit értelmezni még úgy sem, hogy segítségnek rengeteg zárójeles szöveg is ott van. De mintha nem érne nekik semmit a plusz infó sem.


Igazatok van: semmi értelme nincs ilyen emberek között maradnom!


Köszönöm, hogy bebizonyítottátok, hogy az értelmező, odafigyelő olvasás manapság továbbra is luxus elvárás. Innentől fogva már úgy kell fogalmaznom, mintha dedósoknak írnék.

Ami tiszta szégyen rátok nézve.

2022. jan. 6. 18:08
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért írtad ki a kérdést, hogy bíztassunk, jól van az úgy, nem kell félni, toljad a kokszot.

Pedig csak az kéne, hogy rendbetedd az étrendedet, nagyobb erőfeszítéssel edz és akkor nem itt siránkoznál amiatt, hogy "jaj, hogy nézek ki, de félek az illegalis szerektől"...

2022. jan. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te vagy az aki írni se tud te szerencsétlen. Egy ilyen nyomorék mint te még milliós kúrával is szarabbul nézne ki egy hobbi gyúrósnál.
2022. jan. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor kokszolj ha megvagy legalább 50 éves, kb. ez az az életkor mikortól bizonyos mértékig még jó hatásai is vannak.
2022. jan. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!