Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire nézik ki azokat,...

Mennyire nézik ki azokat, akik nem márkás cuccokban edzenek?

Figyelt kérdés

A legtöbb gyurmán márkás dolgokat látok, airmax - air jordan cipő, full under armour/nike/rebook szett, kiegészítőként airpods/bose füles, okosóra.


+ ugye mivel maszkot is kellett hordani egy darabig, abból is under armour/ márkás.



2022. jan. 12. 12:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kinézik!Én hiaba akartam bemenni,egyfolytába néztek ki.

Ahogy beléptem már ki is néztek.Úgy mentem mint a Deltában amikor fütyül a szél és a hóban küzdik magukat előre.De hiába!

2022. jan. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

Nyaron en felcsupaszon edzettem, es meglepoen sokan felfigyeltek ram, nemtöl fuggetlenul, Nők megvartak a bejarat elott. Szoval ..

Amugy is ha edzek, rovidnadrag polo, vagy papucs vagy konnyu felcipo.

Maszkot nem vettem fel ha kellett sem mert minek:D az nem véd semitol:) tavolsag tartas kell mas semmi

Karórám 1misin felul van szoval..nem alacsonyodnek az altalad emlitett okosorahoz. Füles meg nem én kapok,hanem adok.:DD

Nehez cipoben meg nem tul kenyelmes dolog az edzes..

2022. jan. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
csak nem Kathi Béla személyesen?
2022. jan. 13. 11:36
 14/17 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a sport sem a régi már.. Egyébként ne foglalkozz másokkal
2022. jan. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
olyan nem fog kinézni akinek számít a véleménye. igazából senkinek se nagyon számít a véleménye arról hogy mit hordasz kondiba. azért ha lehet ne legyen büdös és a heréd ne lógjon ki a gatyádból
2022. jan. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Na és akkor mi van ha egy 2000 forintos pamut póló van rajtam, a csuklómon meg apám vintage Rolex órája? Engem ki fognak nézni, vagy befogadnak?
2022. jan. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem meg 22 cm a f@szom és ez fontosabb😂 csajoknak bejön a teremben
2022. jan. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!