Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthon hogy tudnék mellizomra...

Otthon hogy tudnék mellizomra edzeni?

Figyelt kérdés

2022. jan. 14. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Fekvőtámasz. Ha jobban szétteszed a kezed, az jobb mellre, aztán a láb magasabbra tétele további nehezítés.
2022. jan. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fekvőtámasz variációk. Esetleg beszerzel otthonra egy tolódzkodó állványt. Meg esetleg még egy fekvenyomó padot. Meg egy ferde padot. Esetleg pár kézisúlyzót, hogy tudj tárogatni. És egy nehezebb súlyzót az áthúzáshoz. És ha nagyon maximalista akarsz lenni akkor beszerzel még egy csigás keretet is a kábeles keresztezéshez.
2022. jan. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fekpad 35eFt, 1 francia rúd, 2db 10kg-os tárcsa, 4db 5kg-os tárcsa és kb megtudsz mozgatni mindent. Esetleg egy húzódzkodó-t érdemes még venni a hát miatt, ha nem akarsz csigás gépre befektetni mivel elég drágák és kb ennyi. Értelemszerűen ha nagyobb súly kell akkor veszel még, teremben jobban fejlődsz, de arra hogy egy jó kis alakot összehozz, ezek a szerelések is bőven elegendőek legalábbis nekem.
2022. jan. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2022. jan. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Franciaruddal nyomsz fekve? 50kgval? 🤔 ugy konnyu.. de ha 100+ suly kell meg olimpiai rud az ugy dragabb meg hat a 35 ezres pad se birná..
2022. jan. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5-ös


Otthoni edzésről volt szó, ami 90%-ban valljuk be nem arról híres, hogy testépítőnek készül az ember, hanem hogy felvegyen egy kis alakot, formát.


Nem megyek bele abba, hogy a nagyobb súly amúgyis mit tud okozni és mennyire is egészséges a szervezetre nézve, csak annyit hogy amiket leírtam azzal eltudja kezdeni és a javát át tudja mozgatni, akinek persze más céljai vannak annak inkább a termet ajánlom, hacsak ő maga nem akar nyitni egyet otthon.

2022. jan. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Edzőhevederrel is lehet néhány gyakorlatot végezni mellre, ilyen pár ezer forintért kapható, és elég hasznos.


Fegyencedzés c. könyvben van pár gyakorlat mellre, de a bázis az a fekvőtámasz.


Nekem van még egykezes súlyzó készletem, nem nagy összeg beszerezni, és a földön fekve, igaz így kisebb mozgástartománnyal de tudok fekve nyomni, illetve egy keményen ágyon fekve is lehet egy-két gyakorlatot kivitelezni súlyzóval, mellre.

2022. jan. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!