Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Számotokra is gagyinak tűnnek...

Számotokra is gagyinak tűnnek azok a plakátok, amikor a vigyorgó manuszoktól olyan mondatokat idéznek,hogy "felállok a padlóról...arra gondolok,hogy jobb leszek... a lehetetlen nincs... stb.Mi köze a hobbi célú sporthoz ennek az egésznek?:)

Figyelt kérdés
Főleg a bogyók és porok szedéséhez?:)Bullshit módon piedesztára emelik a nagy semmit:)Mintha félkegyelmű lenne az akinek ezeket szánják:)

2022. jan. 22. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Ez azért van így, mert az emberek legnagyobb része egy sekélyes, üresfejű szar, és mivel ők képezik a többséget, a tápkiegészítő cégek (meg úgy amblokk a cégek) mindig a legnagyobb célcsoportra akarnak lőni, ezért ilyen "felszínes életérzéssel" adják el a kacatjaikat. Üdv a 21. században!
2022. jan. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Humor Herold ***** válasza:
50%
Hát valahogy el kell adni a dolgokat! Szeretik az emberek ha van motiváció! Még aki hobbi szinten csinál egy sportot az is mindig jobb szeretne lenni, hogy minél jobban élvezhesse :)
2022. jan. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Marketing. Veszik is sokan ahogy latni 😀
2022. jan. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Aki nullarol kezdi vagy tenyleg eleteben nem sportolt es le akar fogyni, annak motivalo lehet. Aki benne van ebbe, annak nyilvan nulla es "gagyi".
2022. jan. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én akkor sem értem, hogy mi köze olyan dolgokhoz, amik az élet egészen más részéhez tartoznak. Pl. itt van ez a mondat, hogy megtanultam felállni a padlóról.. oké, ügyes vagy, de mi az összefüggés azzal, hogy iszod a fehérjét:)) semmi. Miféle motivációt lehet találni ebben...? Egyébként értem amit mondtok, világos, hogy el kell adni, marketing. Csak nincs összefüggés a mentális problémák és azok megoldása, illetve a táplálékkiegészítők szedése között. Vagyis inkább csak egy "álmenőséget" próbálnak kreálni összefüggéstelenül.:)
2022. jan. 23. 08:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Probalnak edzesre motivalni, ami am jo dolog. Az edzes megvaltoztathatja az ember eletet, depibol is kihozhat meg mas dolgokra kihat. Gondolom igy ertik a padlorol felallast. Meg hat akkor mar igyal tapkieget 😀 Arrol mar senki se tehet h nem nez utanna az ember a tapkiegeknek meg h neki egyaltalan szuksege van e ra..
2022. jan. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Humor Herold ***** válasza:
100%

Hát képzelj el kis nyamvadék dagi gyereket,akit folyamatosan bántanak a súlya miatt és mentálisan megbetegedett,lelkileg totál fasírt az ember...teljesen a padlón van.És változtatni szeretne az életén,úgy szeretne kinézni ahogy a konditermek elitje,hogy mikor belenéz a tükörbe ne kapja el a hányinger. Valószínű annyit tesz az ügy érdekében hogy utána olvas,és azt fel tudja fogni hogy az "elitnek" alap pl. a fehérjepor.

Csábítóbb ha egy olyat lát hogy "én megtanultam felállni a padlóról" és mellette ott az adott termék.A kis hülye megveszi,mert azt hiszi önmagában ez elég,és attól várja a megváltást.

Vagy szerinted az csábítóbb lenne ha úgy reklámoznák hogy nesze itt van dagi gyerek,vedd meg?

Ezek a hirdetések ki vannak találva...konkrétan marketinges piackutasásos háttere van.Olyan hirdetést találnak ki,amivel eladhatják a termékeiket,ami valóban működik.De ez teljesen logikus.Ha lenne egy terméked te is azon lennél hogy eltudjad adni,nem?

2022. jan. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokan előbb megveszik a csoda kiegészítőket, minthogy edzenének.

Pl gyakorin 2 napja 25 fekvő volt a gyerek edzése de mellé proteinport meg kreatint akart venni.

2022. jan. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Eleg csak megnezni az utca embereivel keszitett riportokat. Az edzoteremben pedig lathatjuk mit muvelnek testepites cimen.


A valosag 'senkit' nem erdekel.

Amig van ember aki elhiszi, hogy pl. a zsiregeteshez termekeket kell venni, addig pont megfelelnek ezek a gagyi idezetek.

2022. máj. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!