Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fehérje porok, vitaminok,...

Fehérje porok, vitaminok, ásványi anyagok nélkül lehetetlen a testépítés?

Figyelt kérdés
2017. okt. 16. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom vitminok és ásványi anyagok alatt kiegészítőkre gondolsz. Természetesen nem. Be lehet vinni normális kajából mindent.
2017. okt. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Cortez70 ***** válasza:
Nem gond, ha beviszed a tápanyagokat kajabol.
2017. okt. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen a kiegészítőkre gondoltam, csak nem ugrott be a helyes szó rá :)


Lány vagyok egyébként, nagyon sovány és egy picit izmosítani szeretnék.


Csak úgy vettem észre, hogy mindenki elsősorban ezekkel foglalkozik és nem is annyira maga az edzés minőségével, ráfektetett idővel...

2017. okt. 16. 21:41
 4/7 Cortez70 ***** válasza:
Rosszul látod. Az edzéssel kapcsolatban is sok a kérdés.
2017. okt. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, nem is feltétlenül az oldalon feltett kérdésekre gondoltam.

Ment a zöld kéz mindkettőtöknek :)

2017. okt. 16. 21:59
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Jól látod, sok lelkes kezdő rárepül a kiegészítőkre, pedig a jó étrend, megfelelő edzés és pihenés a legfontosabb. Csodaszernek látják a kiegészítőket. Nincs igazuk.
2017. okt. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kiegészítők között se mind ugyanannyira fontos. Vitamin+ ásványi anyag az szerintem mindenképpen kell mert a mai gyümölcsök nem túl sokat tartalmaznak. Fehérjepor akkor kell, ha nem viszel be elég fehérjét. Ha eszel eleget azok nélkül is izmosodhatsz de a fehérjepor jobban szívódik fel mindenképp (tejsavó). Sok ember azt hiszi, hogy a kiegészítőktől nőnek majd mint a gomba. A kajálásnak kell elsősorban rendben lennie. És az alapoknak mint a tömegnövelő étrend stb.
2017. okt. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!