Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen vitaminok lennének a...

Milyen vitaminok lennének a legjobbak első sorban ízületekre aztánáj vese stb...? Most csak actival multivitamint szedem de az nem tudom jó e az ízületek védelmére is

Figyelt kérdés
2022. jan. 24. 11:56
 1/4 A kérdező kommentje:
* aztán majd,vese
2022. jan. 24. 11:56
 2/4 anonim ***** válasza:
Ízületre kollagén, vesének jót tesz a kolin (tojásban, májban van sok) + nem kell betegesen sok fehérjét enni
2022. jan. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
+ Az actival nem a legjobb márka :D:D
2022. jan. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ízületekről van egy egész jegyzetem :D

Kezdetnek I-es típusú kollagén, aztán ha nem javul akkor lehet menni tovább.

Én most vettem év elején sertéskollagént.


Vesével nem tudom mi a gonodod, de én ott a citrátokról olvastam. Magnézium-citrát. Vesekő képződést gátolja, de persze ez nem biztos mert sok féle vesekő létezik.


Ja meg vegyél be reggel 1 tablettát egy nagy pohár vízzal, délben 1 tablettát egy nagy pohár vízzel, este még 1 tablettát egy nagy pohár vízzel. Mert a lényeg, hogy sok vizet igyál :D

2022. jan. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!