Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért hiszik azt a koxosok,...

Miért hiszik azt a koxosok, hogy ők annyival többet raknak bele, mint az átlag naturál?

Figyelt kérdés

Amiket én látok, hogy kb a legtöbb tol egy laza edzést, röhögcsélve a haverokkal, meg pózolva a tükörben, utána gyorsan ki a terem parkolójába cigizni.

Szerintem a kajájuk se precízebb, mint egy jobban odafigyelő naturálé.


Viszont látni rajtuk a felsőbbrendűség érzetet, ahogy végigsétálnak a teremben.


Közben a legtöbbnek olyan feje van már, mint egy gnóm mikiegérnek, hajuk jóformán kihulva, büdösek, tiszta ragya a bőrük.



Ti miért koxoltok, illetve miért nem koxoltok?



2022. jan. 24. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Trigger Warning :D Azért ne általánosíts ennyire, biztos vannak másféle koxosok is.

Nem attól ekkora az arcuk, hogy koxosok, hanem azért ilyen koxos állatok, mert buta prolik, és attól is ekkora az arcuk.

No offenz, nem provokatív válasz, kéretik nem töröltetni, ez csak tény.

2022. jan. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
8%
Teljesen igazad és ráadásul nagyon erősen kockára teszik az életüket!😔
2022. jan. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11%

Soha nem értettem mi értelme a testépítésnek, natúran.Jó ok vannak tápszerek, azok is segítenek de ha mellé szálkásítani is akar valaki, eltűnik az izom egy része is.Ezt a sportot már a kezdetektől Steve reeves korától már anabolikával csinálták.Én is koxolok, mellé van arcom, de azért mert lovém is van mellé, luxusautó a parkolóban, mikor megyek edzeni, ahova járok a tulajt megkértem hogy a 2. parkolóhelyet nekem tartsa fenn, rendesen rendszámfelfestéssel.

Régóta csinálom, egy vidéki nagyvárosban élek, ismerem a haza bodys élet szinte mindegyik szereplőjét, aki számít, jelenleg.Igen, nyáron Siófokra megyek le veretni, miért?mert megtehetem.

Ez a sport régen és ma is a pénzről meg az izomfejlesztőkről szólt.

Aki meg hangoztatja általában mennyire natúr akar lenni, általában ezért van:

nincs rá komolyabban pénze,

nincs olyan munkája, hogy mindezt megengedje magának, komolyabb edzés, komolyabb kiegészítők

esetleg beteges alkat, orvosról orvosra járkál, mert beteg volt régebben is

meg az utolsó a kedvencünk, megvan minden teremben...ő azért nem szed semmit mert csak natúr akar lenni.

De mellette olyan xar a genetikája, hogy a 15 éves gyerek az utcáról jobban néz ki, edzés nélkül is.Ők azok akik a legjobban irigykednek.

2022. jan. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem szoktam olyanokkal foglalkozni, akiken látom, hogy öt év múlva már biztosan nem fognak edzeni.

Én naturál vagyok, és több, mint 20 év alatt láttam már annyi embert jönni-menni a termekben, hogy az elképesztő. Volt köztük mindenféle, naturál is, kokszos is. Mind marha lelkes volt, legalábbis egy darabig. Egy kezemen meg tudom számolni, hogy ma hány edz még ezek közül a lelkes fiúk közül.

2022. jan. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lexarom a koxosokat.
2022. jan. 25. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!