Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az igaz, hogy a fittebb,...

Az igaz, hogy a fittebb, nagyobb izomtömegű csajoknak jobb illata van, mint az átlag nőnek?

Figyelt kérdés
Nem a kokszos testépítő asszonyokra gondolok, ott minden egyértelmű...

2022. jan. 7. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Elképzelhető, mert az ilyen nők adnak a kinézetükre.
2022. jan. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerintem igaz.

A kövérebb csajok izzadékonyabbak, hamarabb lesz érezhető testszaguk. Ráadásul többnyire hosszúujjú/szárú, jobban takaró ruhákat hordanak, ez se kedvez a szellőzésnek. A szűk bugyikban egész nap pácolódó hajlatok, meg a lógó cicik befülledt aljának illatáról ne is beszéljünk.

2022. jan. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet benne igazság, ahogyan írta is előttem egyik válaszoló, hogy jobban adnak magukra az olyan nők, öltözködésük is talán nyitottabb, szellőzősebb. Illatukon kívül a megjelenésük is szemet gyönyörködtető.
2022. jan. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Magyarország jobban teljesít válasza:
89%
Szerintem tegyél egymás mellé 10 átlag nőt és 10 fitness babát és szagolgasd őket végig egyesével. Aztán keverd meg őket és csukott szemmel próbáld meg ötször kitalálni egymás után, hogy az fitness baba e vagy átlag nő.
2022. jan. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!