Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Termesztés tesztoszteron...

Miauvau kérdése:

Termesztés tesztoszteron fokozoknak van negatív mellekhatasa?

Figyelt kérdés
2022. jan. 31. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Na ezért nem költözök faházba, szétrágják a termeszek.


Amúgy meg pozitív hatásuk sincs. Természetes teszto fokozás: guggolás nagy súllyal.

2022. jan. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Nincs igazán természetes tesztoszteron fokozó. Az életmódoddal tudod növelni, mozgás, változatos étkezés és ennyi.
2022. jan. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most kicsit olvasgattam a Testosterol illetve biostero cuccokrol. Érdemes lenne fiatalon kiprobalni? Úgy érzem kicsit megrekedtem a fejlodesemben, valamivel fel kéne dobni. Esetleg valamit tudtok ajánlani?
2022. jan. 31. 14:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalok tipikus hibája, én is elkövettem. Nem a teszto hiányától nem fejlődsz. Amúgy sem számít a teszto fokozó 30-35 éves kor alatt
2022. jan. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mit tegyek hogy újra fejlődjek, lehetőleg gyorsabban és jobban mint eddig? Kajára nagyon oda figyelek, de mégsem jó valami
2022. jan. 31. 15:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az edzésed nincs rendben. De lehet, hogy teljesen rendben vagy, csak magadat látod vékonynak. Így nehéz megmondani
2022. jan. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Eszel elég kalóriát? Én kezdőként abba a hibába estem hogy nem voltam kalória pluszban és relative vékony voltam, pár hónap után belassult a fejlődésem.

A másik az edzés.


Valszeg nem a tesztoszteron szinteddel van a baj, azt hiába optimalizálod ha más nincs rendben.

2022. jan. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!