Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi maradna belőlem, ha leszálk...

Mi maradna belőlem, ha leszálkásítanék? Képek lent.

Figyelt kérdés

83 kiló vagyok most. 69-70ről kezdtem,október körül. Ez a kép az elején készült.

[link]


Célok a 80 kiló volt, majd a 90, de most megfordult a növekvő hasam miatt a fejembe, mi lenne, ha nyárra kicsit szálkásítanám a pocakom.

Itt van két jelenlegi kép, az elsőn kicsit behúztam a hasam.

[link]


[link]


Nem tudom mennyit nőttek az izmaim, fekve 90et nyomok, felhúzás 140, gugolas 100kg.


180cm vagyok.


2022. febr. 7. 17:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nézzük csak, most vagy 83 kg és elnézve a képeket olyan 7 kg simán ledobható lenne, hogy látszódjanak az izmaid, de akár 10 is, mert 20% körül van a testzsírod.
2022. febr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
3%

Te konkrétan tartottál egy fasza hízókúrát. Konkrétan elhízott vagy. Nem tudom amúgy naturálként mit vártok ezektől az 1000 éves "betömegelek" majd cucc nélkül beszáradok dolgoktól.

90 fekve szódál elmegy még, de 140es elemelés, 100 kg guggolás ekkora tömeg mellett lószar, ebből arra következtetek, hogy amit felszedtél annak szinte az egésze zsír.


Sürgősen el kell kezdened szálkásítani, mert ahogy kinézel az már egészségügyi kockázokat hordoz magában

2022. febr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne siess sehova, október tegnapelőtt volt. Én még edzenék tovább és kísérleteznék mennyi kcallal megy a fejlődés jelentős hízás nélkül. És ja amúgy nincs értelme ész nélkül tömegelni. Ha strandra akarnál szálkásítani az még úgyis korai.
2022. febr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Sszerintem kur*ára nem elhízott, pont jó testalkata van. :D

Igaz, nem vagyok testépítő, nem ilyen szemszögből nézem.

2022. febr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem gondolnám hogy vita tárgya lenne e az, hogy magas tzs-vel elhízott vagy e :D
2022. febr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát igazából nem a fittnes testre megyek, erőemelsésre kezdtünk el koncentrálni, nyilván egy szép hasfal sosem rossz. :)

A kérdésem annyi lett volna, hogy ha ebből éltünik a zsír, akkor vajon újra olyan leszek e mint régen, vagy egy fokkal jobb. Nekem már az is elég amúgy, hogy a testtartásom javult. :)


Egyébként igazatok van, szerintem majd jövő nyárra elég lesz az a test. :)

2022. febr. 7. 19:31
 7/12 anonim ***** válasza:

Én a helyedben leszálkásítanék és utána a tiszta tömegelésre koncentrálnék.


Az eddigi kalóriabevitelből pedig vegyél vissza a tömegelésnél, mert a jelenlegi helyzet azt mutatja, hogy túltoltad. Mérd a tömeged heti rendszerességgel és ha havi 1-2 kgnál több jön fel, akkor vegyél még vissza a kalóriákból. Ha pedig kevesebb, akkor növeld a bevitelt. Ha ennél gyorsabb tempóban nő a súlyod, akkor az nem izom, hanem zsír lesz.

2022. febr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Elhízott? Irány a szemészet!

Van egy kis testzsír felesleg a hasadon azon kívül én nem látok problémát.

Egy kicsit lassúbb tömegelés nem árt. De én nem látok problémát,meg írod hogy nem fitness versenyre készülsz...


(Lehet lepontozni,olyanok is írnak akik soha nem jártak konditerembe,fotelhuszárok)

2022. febr. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én azt mondom h ki kell próbálni dolgokat,hogy megtapasztaljam nekem müködik e valami.Attól hogy józsinak bevállik nekem lehet nem fog.Vagy fordítva.

Ami a tömegelést illeti vannak akik teljesen lexarják h van rajtuk zsír,sőt sok zsír!!Mégis csucsformát képesek hozni rövid időn belül.Aztán van akinek meg a szüttyögés a dekákkal az élete,de egy normalis tömeget nem tud hozni,mert tulkomplikálja és fosikázik ha aznap fél grammal túllépte a zsirbevitelt.


Szval az én szubjektiv véleményem az,hogy lexarni a kockákat.Legyen tömeg legyen széles hát erős labak.Majd 2,3év múlva kicsit visszaveszel ha nem tetszik amit látsz,és szálkasítasz.Mert akkor lesz miből.

2022. febr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Felszedtél fedetten valamennyi izmot. Ha most elkezdesz szálkásítani, akkor eltűnik az egész. Fogd vissza kalóriabevitelt, a következő 1 évben 5-6 kilónak kellene felmenni rád, ez lehetne izom tisztán kb.

Majd olyan 85-90 kiló körül elgondolkodnék a szálkásításon.

Sok a zsír, itt vagy továbbmész és tisztán 1-2 év alatt lassan felszedsz 5-10 kg tiszta izomtömeget apránként vagy most szálkásíthatsz, de olyan leszel, mint októberben.

2022. febr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!