Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet, hogy minimális/semennyi...

Lehet, hogy minimális/semennyi szénhidrátnál megáll a fogyásom és nem tudok leszálkásítani? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
87 kiló körül mozogtam kezdésnél, most vagyok körülbelül 80. A szénhidrátot nagyon levittem az elején 300 körül mozgott most 120 körül van naponta. Néha lejjebb kell vinnem mert úgy érzem, hogy az adott mennyiség nem elég kevés. Viszont attól félek, hogy amikor már nem fogom tudni lejjebb vinni, vagy csak szimplán alig eszem majd ch-t akkor is megáll majd a súlycsökkenésem és nem fogok tudni leszálkásodni.

2019. máj. 23. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Amennyiben kalória minuszban vagy, fogynod kell. Ha nem szeretnéd lejjebb vinni, még mindig emelheted a mozgás mennyiségét, vagy csökkenthetsz a zsírbevitelen (1tskg alá nem érdemes menni, általában). nyilván az előbbi annyiból jobb, hogy az általános kalória igényt is megemeli minimálisat, nem csak az aktuálisat, amikor épp mozogsz.

Ha 0 a ch sem fogsz megállni a fogyásban egyébként. Esetleg nehezen viseled. (Ketogén diéta)

2019. máj. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Minden nap súlyzózóm és futok kétszer ezt már nem igazán akarnám emelni.
2019. máj. 23. 19:42
 3/4 anonim ***** válasza:
A súlyzózás szuper izommegtartási szempontokból (is). Milyen típusú futást végzel?
2019. máj. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem intervall hanem sima futás. Először 40 majd 30 perc. Azt tudom, hogy diétakor lelassulhat az anyagcsere de én félek, hogy annyira lelassulhat, hogy minimális szénhidráttal se fogynék!
2019. máj. 23. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!